Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? [MMO] Hide Bb-Code Eklenti sorunu

DHandsome

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, siteme [MMO] Hide Bb-Code Content System bu eklentiyi kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var. Grup izinlerinden moderatör olan kullanıcılar da içeriği görmesin istiyorum Admin kullanıcı içeriğe tepki vermeden görebiliyor problem yok. Ama moderatörler görmesin istiyorum normal üyeler göremiyor ama mod ve admin yetkisindeki arkadaşlar görebiliyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

MMO-hide.png

Nasıl yapılır ? [MMO] Hide Bb-Code Eklenti sorunu

Sorunu çözdüm arkadaşlar, Yetkiler kısmında Forum Moderatör izinleri bölümünde Gönderileri değiştirebilir mi? buna hayır dediğim zaman içeriği gizliyor tepki verince içeriği görebiliyorsun ama konuyu düzenleyemiyor moderatör. Evet dediğim zaman içerik gözüküyor ve düzenle bölümü aktif oluyor. Bu olay çok saçma moderatör dediğin içeriği düzenleyebilmesi gerekiyor?
Gruplar ve izinler,Kullanıcı grupları Moderating

Editör Yöneticisi moderatör izinleri, Hide kodundan etkilenmesin mi? hayir isaretleyiniz.

Gruplar ve izinler,Kullanıcı grupları Moderating

Editör Yöneticisi moderatör izinleri, Hide kodundan etkilenmesin mi? hayir isaretleyiniz.

Cevabın için teşekkürler, fakat belirttiğin alanda böyle bir yer bulunmuyor. Kullandığım sürüm: [MMO] Hide Bb-Code Content System 2.2.0

Asla olarak giris yapmana gerek yok.
hayır demen yeterli
birde moderatörler yonetici olarak gözüküyor mu onu kontrol
bir ihtimal ordan yetki çekiyor olabilir.

Asla olarak giris yapmana gerek yok.
hayır demen yeterli
birde moderatörler yonetici olarak gözüküyor mu onu kontrol
bir ihtimal ordan yetki çekiyor olabilir.
Hocam hayır olarak işaretlemiştim belki asla yaparsam olur diye düşündüm ama oda olmadı. Hocam mod'u bu şekilde yetkilendirdim. Farklı bir yerden mi yapmam gerekiyor yoksa?

1612973793818.png

Abi telefondayim bakamıyorum ama kayıtlı üyelerle mod arkadaşların ayarlarını aynımı bakarmisin

Yetkilerini diyorsun sanırım, evet kayıtlı kullanıcılar ile modların yetkileri aynı

Sorunu çözdüm arkadaşlar, Yetkiler kısmında Forum Moderatör izinleri bölümünde Gönderileri değiştirebilir mi? buna hayır dediğim zaman içeriği gizliyor tepki verince içeriği görebiliyorsun ama konuyu düzenleyemiyor moderatör. Evet dediğim zaman içerik gözüküyor ve düzenle bölümü aktif oluyor. Bu olay çok saçma moderatör dediğin içeriği düzenleyebilmesi gerekiyor?

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.