Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Meta açıklaması ve meta veri logosu ekleme

ahmetsancak

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Ekran görüntüsü 2023-06-15 153418.png Ekran görüntüsü 2023-06-15 153150.png
1-) (Sarı) Bu alana nasıl logo eklerim?
2-) (mavi) https://alanadı.com sosyal medyaya yazınca meta açıklaması gözüküyor fakat google aramasında gözükmüyor. ?
3-) Meta veri logosu ekledim fakat sosyal medyaya linki yapıştırınca meta açıklaması yanında logo gözükmüyor
Takıldığım 3 sıkıntı bunlar yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden

eTiKeT™ eTiKeT™
Ekran görüntüsü 2023-06-15 153418.png Ekran görüntüsü 2023-06-15 153150.png
1-) (Sarı) Bu alana nasıl logo eklerim?
2-) (mavi) https://alanadı.com sosyal medyaya yazınca meta açıklaması gözüküyor fakat google aramasında gözükmüyor. ?
3-) Meta veri logosu ekledim fakat sosyal medyaya linki yapıştırınca meta açıklaması yanında logo gözükmüyor
Takıldığım 3 sıkıntı bunlar yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden

eTiKeT™ eTiKeT™ @Ugur

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-06-15 153418.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-15 153418.png
    25.8 KB · Görüntüleme: 4
  • Ekran görüntüsü 2023-06-15 153150.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-15 153150.png
    5.9 KB · Görüntüleme: 4
1. Favicon olarak arama yapabilirsiniz. Temanızın tema seçeneklerinde bulunan Temel seçenekler isimli sekmede favikon alanında kontrol edebilirsiniz.
2. Sosyal medya ile arama motorları farklı yapılardır, meta veriler arama motorlarında gösterilmez sadece sosyal medyada gösterilir.
3. Meta logonuzuda 1. yolda belirttiğim kısımdan ekleyerek deneyiniz.

1. Favicon olarak arama yapabilirsiniz. Temanızın tema seçeneklerinde bulunan Temel seçenekler isimli sekmede favikon alanında kontrol edebilirsiniz.
2. Sosyal medya ile arama motorları farklı yapılardır, meta veriler arama motorlarında gösterilmez sadece sosyal medyada gösterilir.
3. Meta logonuzuda 1. yolda belirttiğim kısımdan ekleyerek deneyiniz.
reis favicon ekledim sayfa başlığında gözüküyor fakat aramalarda 1 numarayla gösterdiğim yerde gözükmüyor.Meta logosu da ekledim fakat gözükmüyor. Arama motorunda 2numarayla gösterdiğim yeri nasıl değiştiririm 1 haftadır bu 3 sorunu çözemedim daha detaylı yardımcı olursan çok sevinirim <3

Arama motorlarında yer alaması biraz zaman alacaktır, hızlı bir etkileşim beklemeyiniz. Diğeri için ise forum bağlantısınız eklerseniz göz atalım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.