Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Menüye Menüyü Kapat Alanı Eklemek

Huracan

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Aslında eklemek için herhangi bir sorun bulunmuyor fakat kapatması için butonu nasıl tetikleyeceğimi bir türlü çözemedim.

Görüntü bu şekilde;
IMG_20220208_032246.jpg

Bu alana tıklayınca menünün kapanmasını istiyorum.

Bu arada Global İkon Seçeneklerinde buraya çarpı ikonu koymanın bir yolunu bulamadım. "Navbar İkonları" ibaresi içerisinde buraya ikon ekleyeceğim alan sanırım bulunmuyor.

Şimdiden teşekkürler ?

Nasıl yapılır ? Menüye Menüyü Kapat Alanı Eklemek

Yukarıda zaten X kapat ikonu bulunmakta. Yani amaç ney burada onu anlamadım ama işinizi görecek ise aşağıdaki adımları uygulayın.

Admincp -> Kurulumlar Navigasyon yöneticisi alanından navigasyon ekle butonuna basarak aşağıdaki gibi verilerinizi giriniz.

menuclose.jpg

Kullanmış olduğunuz temanın extra.less şablonuna aşağıdaki kodları ekleyip kayıt edin.

Less:
#mobilMenuKapat {
    display: none;
}
@media (max-width: 650px) {
    #mobilMenuKapat {
        display: inline-block;
        padding: 5px 8px;
        cursor: pointer;
        margin-right: -3px;
        &::after {
            content: '\f00d';
           .m-faBase();
            font-weight: 400;
            padding: 0...
Yukarıda zaten X kapat ikonu bulunmakta. Yani amaç ney burada onu anlamadım ama işinizi görecek ise aşağıdaki adımları uygulayın.

Admincp -> Kurulumlar Navigasyon yöneticisi alanından navigasyon ekle butonuna basarak aşağıdaki gibi verilerinizi giriniz.

menuclose.jpg

Kullanmış olduğunuz temanın extra.less şablonuna aşağıdaki kodları ekleyip kayıt edin.

Less:
#mobilMenuKapat {
    display: none;
}
@media (max-width: 650px) {
    #mobilMenuKapat {
        padding: 5px 8px;
        cursor: pointer;
        margin-right: -3px;
        &::after {
            content: '\f00d';
           .m-faBase();
            font-weight: 400;
            padding: 0 9px;
            height: 30px;
            float: right;
            border-left: 1px solid #174c73;
        }
    }
}

menuclosexgt.jpg

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.