Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Meda galeri font-size: 11px;

Verwaltung

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,,,, media daki yazılar çok küçük kalıyor. media fotoğraf eklediğimizde açıklama yazısı alanına girdiğimiz yazılar.

meda galeri font-size: 11px; bunu nasıl 13 yaparım çok araştırdım ama hangi şablondaki fontu 13 yapacağımı bulamadım.

Meda galeri font-size: 11px;

Aynı yerde metin alanı da olması lazım. Yapamazsanız istediğiniz renk kodu ile birlikte giriş bilgilerinizi gönderin düzenleyelim ;)
@property "pageDescription";
font-size: 13px;
color: @mutedTextColor;
margin-top: 2px;
@property "/pageDescription";

xenforo.css şablonundan fontları büyüttüm 11 olanı 13 yaptık oldu, şimdi font color rengi nasıl değiştireceğim ?
renk ve karakter sayısı sıkıntısı var,
[doublepost=1501259642,1501259243][/doublepost]XenForo Media Gallery ayarlarından Maksimum Medya / Albüm Açıklama Uzunluğu 300 müş 500 yaptım oda oldu; şimdi kalan font color bunuda bulsak tam olacak. rgb(150,150,150); bu kahverengi iyi durmuyor bunu biraz siyahlaştırmam lazım.

Aynı yerde metin alanı da olması lazım. Yapamazsanız istediğiniz renk kodu ile birlikte giriş bilgilerinizi gönderin düzenleyelim ;)

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.