Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Mavi Rozet

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

persian

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Tıpkı xenforo hesabımda ki gibi mavi tık'ı Kendi formumda yapmak istiyorum. Bu eklentiyi bulabilirmiyim ?

Xf hesabım derken?

Buyur dostum.

Ekli dosyalar

• MMO-VerifiedBadge-2_0_3.zip
    22.1 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba hocam kurulumu nasil yapabiliriz bende ariyordum.
Hocam, dosyayı indirin. Zipten çıkarın ve upload kalsörünü gördüten sonra tekrar içindeki tüm dosyaları zıp olarak sıkıştırın. Admin panel >> eklentiler>>eklentiler >> arşivden yükle deyip. Yükleyin. Gerisini bilmiyorum. Ayarlarını ?

Onuda buldun ? kullanıcıya gelin, profil ayarlarında Verified seçeneğini tıklayıp kaydediyoruz. Daha kuralı bir saat oldu ama kullanımı çok kolaymış. Herşey panelde var zaten ?‍♂️

Screenshot_2022-10-16-22-30-40-785_com.android.chrome.jpg

Hocam, dosyayı indirin. Zipten çıkarın ve upload kalsörünü gördüten sonra tekrar içindeki tüm dosyaları zıp olarak sıkıştırın. Admin panel >> eklentiler>>eklentiler >> arşivden yükle deyip. Yükleyin. Gerisini bilmiyorum. Ayarlarını ?
Kanka indirdim yukledim gerisini senden bekliyorum ???

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.