Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Manuel üyelik yükseltme nasıl yapıyorsunuz?

Mahir

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, malumunuz paypal sonrası şu üyelik yükseltme işine bir çözüm bulunamadı.

Manuel olarak üyelik yükseltme işlemini nasıl yapıyorsunuz? Hangi şekilde form alıyorsunuz ya da alıyor musunuz? Üyeliğin kaydını excel vs. mi tutuyorsunuz yoksa otomatik mi siliniyor bittiğinde...

Şimdiden herkese teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Merhabalar, malumunuz paypal sonrası şu üyelik yükseltme işine bir çözüm bulunamadı.

Manuel olarak üyelik yükseltme işlemini nasıl yapıyorsunuz? Hangi şekilde form alıyorsunuz ya da alıyor musunuz? Üyeliğin kaydını excel vs. mi tutuyorsunuz yoksa otomatik mi siliniyor bittiğinde...

Bununla ilgili eklenti yaptırıyorum hocam. Ödeme yöntemi olarak genel bi fikir verirseniz güzel olucak:)

Ödeme yöntemleri olarak, cripto para, transferwise ve bi kaç ödeme yöntemi düşünüyorum.

Ben paypal kullanmıyorum havale yoluyla yapıyorum.

Normal üyeyi diyelim Altın üye yapacağım. Altın üye kısmından ekliyorum dah aönce tanımlanan süreye bağlı kalıyor süre sonunda düşüyor.
Üyelik kaydını kontrol etmeye gerek yok süresi dolunca düşüyor kendisi. Tabi önce abonelik tanımlanması gerekiyor..

1574777309419.png

1574777367965.png

• Beğen
Tepkiler: Sis
Ben paypal kullanmıyorum havale yoluyla yapıyorum.

Normal üyeyi diyelim Altın üye yapacağım. Altın üye kısmından ekliyorum dah aönce tanımlanan süreye bağlı kalıyor süre sonunda düşüyor.
Üyelik kaydını kontrol etmeye gerek yok süresi dolunca düşüyor kendisi. Tabi önce abonelik tanımlanması gerekiyor..

Ekli dosyayı görüntüle 8890

Ekli dosyayı görüntüle 8891

İşte hocam benim panelde de Ödeme yöntemi olarak sadece paypal görünüyor bu yüzden ödeme yöntemi eklentisi şart. Ayrıca kullanıcılar içinde kolaylık düşünüyorum. Tek ödeme yöntemi ve tek bir yerden ödeme aldığınızda, alınan ödemelerin de Türkiyede vergisini vermeniz gerekecek :)

O yüzden çoklu ödeme sistemi şart bana göre :)

He anladım siz bundan bahsediyorsunuz. Bunları çoğaltmak..
Banada lazım öyle bir şey çoğu üye kredi kartı istiyor ama Paypal ödeme şekli bana gelene kadar kuş oluyor..Zaten sembolik alınan bir ücret.
Türkiye Paypal'ı bu yüzden kapadılar..

1574788057151.png

He anladım siz bundan bahsediyorsunuz. Bunları çoğaltmak..
Banada lazım öyle bir şey çoğu üye kredi kartı istiyor ama Paypal ödeme şekli bana gelene kadar kuş oluyor..Zaten sembolik alınan bir ücret.
Türkiye Paypal'ı bu yüzden kapadılar..

Ekli dosyayı görüntüle 8896
Hocam bu aşamayı paypal eklediyseniz paypal öde butonu çıkmıyor mu? O kısmı nasıl hallettiniz?

Çıkıyor ama ben onu kodlardan kaldırdım buton yerine yazı yazdım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.