Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mail Spam Sorunu

Anestezy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

üyeler arası mesajlaşma özel mesaj bildirimleri veya konularına yapılan yorumların oto gönderiminde mail bildirimi spam klasörüne düşüyor bu sorunu nasıl aşarım ?

Genelde dinamik ip adresine sahip sitelerde kaynaklanıyor. Hosting Sağlayıcınıza Statik İp hakkında yardım talebinde bulunmalısınız. Fiyatları ise yıllık 60-70 TL civarında bir ücreti bulunuyor. Sorununuz çözülecektir.

Ekstra durumlar gözetilmeksizin bu aşama uygulanmalıdır.

forum ıp uzerınde gelen kutusuna Maıl dusurmek emek ıster zaman ıster.

sana tavsıyem gmail yada yandex kurumsal kullanman olacaktır.

Ben hotmail block konusunu çözemediğim için gittim kurumsal mail satın aldım. En azından parasını vereyim onlar düşünsün noktasına geldim. Kendiniz yönetmeye çalışınca spam,block,dkim, reverse dns vs bir sürü uğraş çıkıyor.

Ben hotmail block konusunu çözemediğim için gittim kurumsal mail satın aldım. En azından parasını vereyim onlar düşünsün noktasına geldim. Kendiniz yönetmeye çalışınca spam,block,dkim, reverse dns vs bir sürü uğraş çıkıyor.
Kurumsal mail nasil oluyor fiyatları nasıl acaba

Domain adresinize ait mx kayıtlarını başka bir yere yönlendiriyorsunuz. Onlar size bir panel veriyorlar, o panel üzerinden maillerinizi açıp aynı kendi panelinizden açmış gibi kullanıyorsunuz. Genelde 5 mail için fiyat veriyorlar. Yıllık 300-350 TL arasında fiyatları var. Toplu mail olaylarına izin vermedikleri için saatlik/günlük limitleri bulunmaktadır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.