Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Logonun olduğu yerin rengini nasıl değiştirebilirim?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

aeltec

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://steam.org.tr/
Ekte ki görsel delogonun bulunduğu kısmın yerin rengini nasıl değiştirebilirim? UİX tema kullanıyorum.

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    14.3 KB · Görüntüleme: 33

Çözüldü Logonun olduğu yerin rengini nasıl değiştirebilirim?

Tema Özellikleri>Header ve Navigasyon>Header/logo satırı bölümündeki arka plan kısmından renk atayabilirsin.

Bunun haricinde şey de yapabilirsin, extra.less'e .p-nav{background:<renk>;} yazmayı deneyebilirsin. İşlem gerçekleşmezse renkten sonra !important ekleyebilirsin. Örneğin .p-nav{background:red!important;}. Eğer renk ataması header'da ise .p-nav'ı .p-header olarak değiştirebilirsin.
Header bar'dan düzenleyebilirsin sanırım? Xenforo ayarlarından? Ben öyle yapmıştım. Sizi bilemiyorum

Tema Özellikleri>Header ve Navigasyon>Header/logo satırı bölümündeki arka plan kısmından renk atayabilirsin.

Bunun haricinde şey de yapabilirsin, extra.less'e .p-nav{background:<renk>;} yazmayı deneyebilirsin. İşlem gerçekleşmezse renkten sonra !important ekleyebilirsin. Örneğin .p-nav{background:red!important;}. Eğer renk ataması header'da ise .p-nav'ı .p-header olarak değiştirebilirsin.

Çözüm

Teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.