Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Logo Link Yolunu Değiştirme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

muhammetcelik

Kullanıcı
Kullanıcı
Selamun Aleyküm Dostlar,

Sitemin logosuna tıklayınca siteadi.com/forum şeklinde forumun kurulu olduğu ana sayfaya yönlendirmekte. Fakat siteadi.com dizininde de blog alt yapısı bulunmakta ve sitemin asıl ana sayfası burası. Ben forum kısmında yer alan logoya tıklanınca siteadi.com sayfasına yönlensin istiyorum. Forum kısmında header bölümünde yer alan Ana Sayfa butonuna tıklayınca da forum ana sayfasına yönlensin istiyorum. Bunu yapabilme şansımız var mı acaba?

XF Seçenekleri > Genel Forum Ayarları > Forum URL'si kısmı sabit kalacak diye biliyorum.

XF Seçenekleri > Genel Forum Ayarları > Ana sayfa URL'niz yazan kısımı değiştiğim vakit forum kısmında bulunan Ana Sayfa butonunun linki de değişiyor.

Merhaba,

XF Seçenekleri > Genel Forum Ayarları > Forum URL kısmını normal yönlendirmesi istediğini kısmı yapınız.

XF Seçenekleri > Navigasyon yönetici kısmın içerisine girip Anasayfa tagının içerisine tıklayınız Link yazan kısma direk olarak siteadresi.xxx/forum olarak yapınız.

Tam olarak anlamadım,logoya tıklandığında her zaman ana sayfaya mı gitsin istiyorsunuz ?

MusaPekel MusaPekel, dediğinizi uyguladım hocam fakat herhangi bir değişiklik olmadı. Bu arada eski haline getirmeme rağmen Ana sayfa butonu tıklanamaz hale geldi hocam.

eTiKeT™ eTiKeT™, evet hocam logoya tıklandığı vakit siteadi.com bölümüne gitsin, Ana sayfa yazan bölüme tıklayınca da forumun ana sayfa bölümüne yönlensin istiyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.