Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Logo Boyutumu Birkaç Tık Büyütmek İstiyorum

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Kullanmış olduğum temanın özelliklerinde maalesef logo boyutu işlemiyor (büyük - küçük değerler girdim). Logoyu çok az daha büyütmem gerekiyor. Nereden ve nasıl yapacağım?

Merhaba, temanın extra.less şablonuna ekle bakalım.

Less:
.p-nav-smallLogo {
    width: 100% !important;
    max-width: 250px !important;
}

Bisikletçi Tefo :D

CSS:
.p-nav-smallLogo {
  max-width: 100px; //bu degeri yukselt
}

Saygı değer abilerim çok teşekkür ediyorum :)

Ugur Ugur abi pedallamayı seviyorum bayağı, 100 km üzeri pedallamazsam kendimi psikolojik olarak kötü hissediyorum :)

netr0n netr0n abi çevrem var ama insanlar devamlı whatsapp ve facebook gruplarında. Benim forumu açmamdaki amaç insanlar diledikleri gibi konu açsınlar. Diğer forumda açıyorum bir konu, bu konu var diye fi tarihindeki konuyla birleştiriyorlar. O forumda da takılıyorum, reklam falan yapmak için değil çok sağlam insanlar var ve bilgi alıyorum :) bu siteyi öğrendiklerinde büyük ihtimal aduket atarlar ama bakalım hayırlısı :D

Saygı değer abilerim çok teşekkür ediyorum :)

Ugur Ugur abi pedallamayı seviyorum bayağı, 100 km üzeri pedallamazsam kendimi psikolojik olarak kötü hissediyorum :)

netr0n netr0n abi çevrem var ama insanlar devamlı whatsapp ve facebook gruplarında. Benim forumu açmamdaki amaç insanlar diledikleri gibi konu açsınlar. Diğer forumda açıyorum bir konu, bu konu var diye fi tarihindeki konuyla birleştiriyorlar. O forumda da takılıyorum, reklam falan yapmak için değil çok sağlam insanlar var ve bilgi alıyorum :) bu siteyi öğrendiklerinde büyük ihtimal aduket atarlar ama bakalım hayırlısı :D

Hayırlı olsun kardeşim. Alan güzel, site dışı etkinlikler çok olur. :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.