Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kurulumdaki Fonksiyon Hataları

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Murat OSMA

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

Kurulum esnasında bazı fonksiyonların kapalı olduğunu bildiriyor.
Bu fonksiyonlar önemli midir?
Bunlar olmadan da kurulumu yapabiliyoruz sanırım, öyle yazıyor ama kuruluma devam edersek ne gibi sıkıntılarla karşılaşırız acaba?

Yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot_1.png

Teşekkürler.

Merhaba ; Murat OSMA Murat OSMA

Bu Fonksiyonlar önemlidir. Sadece Deneme ve Test amaçli forum kuruyorsanız o an işinizi görebilir ve kullanabilirsiniz
ama ileri dönük bir site açılışı ve bir proje girişi için bunu önermem bu fonksiyonların çalişma alanlarına bakildiğinda
sayaçlar, istatistikler , birde sisteme kurulan eklenti , tema , dil dosyalarının sisteme entegresi işlevinde kullanım saglaniyor
sitenize kurulan eklentileri temalari ve dil dosyalarina engel olabilir, Bunun haricinde stabil çalışan bir forum olmaz elinizdeki.

Merhaba Sn. LaDezs LaDezs,

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Eksik olmayın.
Zaten mantık olarak; birkaç fonksiyonun çalışmasına izin verilmez ise, bir şeyler eksik olur ve dediğiniz gibi stabil çalışan bir forum olmaz.
Gün içinde birçok firma ile görüştüm, çoğu firma oradaki bazı fonksiyonlara izin verilmediğini belirtti, bir firma da sadece set time limit fonksiyonunun kendileri için sorun olacağını, sistemi çok yoracağını söyledi.

Tekrar teşekkür ediyorum.

Saygılar

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.