Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı yükseltmesi alındığı zaman kullanıcı ödülü verme (Puan/trophy) nasıl yapılır?

raumly

Kullanıcı
Kullanıcı
3 adet ayrı usergrup var.
grup1
grup2
grup3

kullanıcı grup1'e usergrubunu yükselttiğinde 5 trophy puan kazanmasını istiyorum.
Aynı şelikde grup2'ye 10
grup3'e 15 gibi

Bütün ödül kriterlerini kurcaladım manuel olarak kullanıcı grubu yükseltmeleri yaptım. fakat bu trophy puanını bir türlü çalışmasını sağlayamadım. Ya geç yükleme yaptı. ya da hiç yüklemedi.

Nasıl bir yol izlemeliyim?

Ödül ekleme alanında >> Ödül ver tabında >> Kullanıcı grupları , Kullanıcı, seçilen kullanıcı gruplarından her hangi birinin ÜYESİ ise:
Alanında kullanıcı grubunu seçtiğinizde vermesi gerekli;

Screenshot 2024-02-25 at 11-28-26 Ödül ekle XenGenTr - Türkiye'nin XenForo Türkçe destek toplu...png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.