Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanıcı şifre görme

THE PASHA

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
merhaba ben XenForo1.5.13 versionunu kullanıyorum kullanıcıların panelden şifrelerini görmek istiyorum nasıl olucak bıldıgınız bır eklentı varmı ?

Selamlar,
Kullanıcı verilerine panel üzerinden erişim yapamazsınız.

Bu tarz Bir soruya böyle nitelikli açıklayıcı bir cevap vermeniz bir hata dostum. Kendi forumundaki insanların kişisel bilgilerine göz diken birine nasıl olurda yardımcı olursunuz. 2. olarak bu tarz bi açıklmaa ile tek ona değil herkese fikir sundunuz. İnsanın aklına şeytanlık soktunuz. Bu gibi bilgileri Özel pm yolu ilede yollayabilirdiniz. Kanaatim hiç yollamamak. Belkide sizlerde aynı methodu kullanıyorsunuz. Bilgilerimiz tehlikede... ?=?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu tarz Bir soruya böyle nitelikli açıklayıcı bir cevap vermeniz bir hata dostum. Kendi forumundaki insanların kişisel bilgilerine göz diken birine nasıl olurda yardımcı olursunuz. 2. olarak bu tarz bi açıklmaa ile tek ona değil herkese fikir sundunuz. İnsanın aklına şeytanlık soktunuz. Bu gibi bilgileri Özel pm yolu ilede yollayabilirdiniz. Kanaatim hiç yollamamak. Belkide sizlerde aynı methodu kullanıyorsunuz. Bilgilerimiz tehlikede... ?=?

Haklısınız ben böyle düşünmedim destek talebi olarak konuyu değerledirdim çözümü yazdım.
Site yönetimine mesajımın kaldırılması için talepte bulundum.

Bu öneriniz içinde teşekkür ederim.

En iyisi ikimiz de konuyu uzatmayalım.
Saygılar.

Son düzenleme:
Bu profil bile blackhackerz.org sitesinin adminin hesabı idi :) Bu bizde alışkanlık. Ama hak edene. Yakınlarımıza göz dikmeyiz hocam. Özelden pm yolladım. Saygılarımla....

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.