Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

kullanıcı rank ismi kapatma/gizleme

alprly

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
kullanıcı gruplarında rank sistemini ayarladım fakat hem bannerde isim gözüküyor hemde üstte isim gözüküyor bu yazıyı nasıl kapatabilirim yada gizleyebilirim kutunun içeriğini boş bırakmayı denedim fakat bu sefer new member olarak gözüküyo

Screenshot_124.png Screenshot_125.png Screenshot_126.png

eTiKeT™ eTiKeT™ 2.fotografta ornegin uyede efsane uye ranki var ama ayni zamanda altinda new member yaziyor ben o new member yazisini silmek istiyorum

1. Fotograftata hem banner icinde hemde kullanici adi altinda kurucu yaziyor yani ben sadece bannerin kalmasini istiyorum rankda

Üye altı özel mesaj olması lazım bu bahsettiğiniz. Üyeliğiniz de ayarlara bakın.

Kullanıcı başlıkları alanıdır,admincp -> Kullanıcılar -> Kullanıcı başlıları alanından değiştirebilir,ekleyebilir,silebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.