Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kullanıcı profilleri görünmüyor ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

fikirtasarimm

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.1tik.net
Arkadaşlar forumda bir sorun yokken bugün farkettim kullanıcılar ve admin hesabı dahil profil sayfasına girerken şu ekranda kalıyor detayları göremiyoruz sebebi ne olabilir ?

error.png
  1. /install kısmından yeniden oluşturdum
  2. $config['enableListeners'] = false; komutunu kullanarak eklentileri devre dışı bıraktım
  3. Farklı temalarda da sorunun aynı olduğu gördüm

Çözüldü Kullanıcı profilleri görünmüyor ?

Eklentileri DM olarak gönderdim, buradan cevap verebilirsiniz yine.
Teşekkür ediyorum ilgi alakanız için.
Sitenize bakarken baktım ki girişim halen duruyor, sizden bilgisiz olarak panele girdim soruna baktım. Ancak öncelikle şiflerinizi kime verirseniz verin her zaman sonrasında yenileyin kesinlikle.

Sorunun kaynağı [XenConcept] Profile Views isimli eklentidir. Bu eklentiyi kullanmak istiyorsanız xc_profile_views adında bir widget oluşturmanız yeterlidir.
Eğer istemiyorsanız eklentiyi kaldırmanız yeterli.
Aktif olan temanız da olmaması değil de, default tema da bile görünmemesi tuaf. Xenforo dosyalarını eksiksiz attıysanız bu problemin olmaması gerek. Şablonlar da değişiklik yaptıysanız kodlar çakışıyor belki de. XF ustaları çözer bu problemi ;)

Aktif olan temanız da olmaması değil de, default tema da bile görünmemesi tuaf. Xenforo dosyalarını eksiksiz attıysanız bu problemin olmaması gerek. Şablonlar da değişiklik yaptıysanız kodlar çakışıyor belki de. XF ustaları çözer bu problemi ;)
Bir değişiklik yapmadım ki yapmış olsam da farklı temalarda da aynı sorunu yaşıyorum çözemedim çok saçma bir sorun

Aynı sorunu bende yaşıyorum.
Çözüm bulan oldu mu arkadaşlar ?

Site Adresinizi alabilir miyim
Tabi ki,
www.Harbimekan.com

Ayrıca hata olarak şu tarz hatalar da alıyorum.

rror: Call to undefined method XF\Entity\User::canIstatistikleriGor() in src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/Pub/Controller/ForumIstatistikleri.php at line 18
XenGenTr\XGTForumistatistik\Pub\Controller\ForumIstatistikleri->actionSonuclar() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 352
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 259
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 115
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 57
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2345
XF\App->run() in src/XF.php at line 512
XF::runApp() in index.php at line 20

Tabi ki,
www.Harbimekan.com

Ayrıca hata olarak şu tarz hatalar da alıyorum.

rror: Call to undefined method XF\Entity\User::canIstatistikleriGor() in src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/Pub/Controller/ForumIstatistikleri.php at line 18
XenGenTr\XGTForumistatistik\Pub\Controller\ForumIstatistikleri->actionSonuclar() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 352
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 259
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 115
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 57
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2345
XF\App->run() in src/XF.php at line 512
XF::runApp() in index.php at line 20
Yüklü eklenti listesinide atar mısınız

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.