Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Kullanıcı Gruplarında Sorun Yaşıyorum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, bir üyeye moderatörlük veriyorum Kullanıcı Grubundan Moderatörlük seçiyorum bunu kabul ediyor. Fakat moderatörlük verdiğim üyenin anasayfasında Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık uyarısını alıyoruz.

İkincil Kullanıcı Gruplarından moderatörlüğü veriyorum tıklıyorum moderatör alanına kaydet diyorum, yeniden geliyorum profile kaydetmiyor. Bu hatalar neden kaynaklı? Yardımcı olabilecek kişi var ise memnun olurum.

Hata Bazı Sorunla Karşılaştık Sorun Kullanıgınız Tarayıcından Da Kaynalı Olabilir Bu Hatayı Ben Şu Şekilde Düzeltmiştim Cpanel Kullanıyosanız Cpanelde Mod Security Diye Bişey Olcak Yani Mod Koruması Onu Domainizden Kapatın Tekrar Deneyin

Sorununuz çözülmedi ise yardımcı olabilirim. Özelden ulaşın bana sorunu çözüp konuya çözümünü ekleyelim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.