Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Kullanıcı Grupları İzinleri , Yetkileri

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
XenForo 2.1.8’de Kullanıcı gruplarını bazı konularda düzenlemek istiyorum. Şu anda Sitemde Kullanıcılar konuya erişim için cevap verdiklerinde gizli içerikleri görebiliyorlar. Burada aşağıdaki konularda bilgilerinize ve desteğinize ihtiyacım var.

• Forumlar içinde açılan konulara belirli grupların erişim iznini vermek yada vermemek. (Bu yetkiyi konuyu açarken belirlemek istiyorum) ( örn : x kullanıcı grupları görebilir y kullancı grupları göremez)
  • Belirli gruplara dosya erişim sınırlaması ( örn: günlük 10 mesaj ve konu görüntüleme verme limiti gibi)
  • Yeni açılmış konu var ve konuya ait x ve y gruplarının erişebileceği iki farklı kilitli indirme linki var. Konuya cevap verince iki linkde iki grup tarafından görüntülenebiliyor. Bu linklerden x kullanıcı grubunun erişimine izin verdiğim linki y kullanıcı grubunun görmesini istemiyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.