Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Kullanıcı Afiş Sistemi Yönetici İcon Problemi

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

AresByr

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://emperialnetwork.com.tr
Merhaba Arkadaşlar XenForoda 2.2.12 Sürümünü Kullanıyorum Kullanıcı Afiş Sistemini Kurdum Ama Malasef Yöneticinin Yazısı Veya Herşey Gelirken İconu Gelmiyor Ve Bu Sadace Yönetici İconunda Oluyor Diğer Gruplarda Bir Sorun Yok Yardımcı Olabilirmisiniz? 2.PNG

Yanlış renklendirmişsiniz gibi duruyor. Orada videolu anlatımda mevcut onu izleyiniz lütfen.

Yanlış renklendirmişsiniz gibi duruyor. Orada videolu anlatımda mevcut onu izleyiniz lütfen.
Merhaba Nasıl Kaynaklandığını Buldum İkonu Yazı Olarak Tarıyor Yani Yönetici Rengini Metin rengini beyaz yapıyorum beyaz oluyor gidip ikon rengini sarı yapıyorum
ama bu seferde yönetici metinin rengi 2 kat olup sarı oluyor

Ekli dosyalar

• 23.PNG
    23.PNG
    7.4 KB · Görüntüleme: 5
  • 233.PNG
    233.PNG
    24.2 KB · Görüntüleme: 6
Yanlış renklendiriyorsunuz. Aşağıdaki gibi olacak çapraz şekilde renkler aynı olacak.

afisxf.png

Ekli dosyalar

• mlsf.PNG
    mlsf.PNG
    10.7 KB · Görüntüleme: 6
  • 555.PNG
    555.PNG
    61 KB · Görüntüleme: 6
Default temanıza bakar mısınız? Eğer özel tema da o alanda özelleştirme var ise bu da sorun olabilir. Sorun kullandığınız tema ile alakalı ise, o alanda yapılan özelleştirmeyi bulup kaldırmanız gerekiyor.

Default temanıza bakar mısınız? Eğer özel tema da o alanda özelleştirme var ise bu da sorun olabilir. Sorun kullandığınız tema ile alakalı ise, o alanda yapılan özelleştirmeyi bulup kaldırmanız gerekiyor.
Evet Dediğiniz Bu Sefer Oldu Sorun Tema İle Alakalı UI.X Dark Temasını Kullanıyorum Son Sorum Olarak Sorunu Çözmek İçin Özelleştirmeyi Yapan Alanı Nerden Bulabilirim?

Evet Dediğiniz Bu Sefer Oldu Sorun Tema İle Alakalı UI.X Dark Temasını Kullanıyorum Son Sorum Olarak Sorunu Çözmek İçin Özelleştirmeyi Yapan Alanı Nerden Bulabilirim?
Admincp -> Görünüm ve diller Tema özellikleri alanında temaya ait tüm özelliklere bakın kullandığınız tema material design icons kullanıyor.

aşağıdaki gibi bir seçene var bunu bulun.

mdi.png

Checkbox işaretini kaldırıp kayıt edin.

Bende yüklü bir tema olmadığı için nokta atışı yerini söyleyemiyorum.

Admincp -> Görünüm ve diller Tema özellikleri alanında temaya ait tüm özelliklere bakın kullandığınız tema material design icons kullanıyor.

aşağıdaki gibi bir seçene var bunu bulun.

Ekli dosyayı görüntüle 21920

Checkbox işaretini kaldırıp kayıt edin.

Bende yüklü bir tema olmadığı için nokta atışı yerini söyleyemiyorum.
Load Material Icons locally Diğer Kişilerde : Tema Özelliklerinde İconslara Girince Düzenlenebiliyor Ama bende düzenlenemiyor Onu anlamayamadım eğer temaya bakma şansınız varsa bakabilirmisiniz eğer bakma şansınız - zamanınız yoksa konuyu artık kapatabiliriz teşşekürler iyi akşamlar

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.