Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı adı değiştirme görüntüsü

Birisi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
İyi Akşamlar
Kullanıcı adı değişikliği sadece admin ler tarafından görünmesi için ne yapılması gerekiyor.

2021-03-10_23-25-50.jpg

Nasıl yapılır ? Kullanıcı adı değiştirme görüntüsü

1615447035143.png

kullanıcı adı değişiklik son sınır 0 yap orda kaybediyordu sanırım üyeler göremiyordu.. kusura bakma resimi kesemedim :D
Yanlış bilmiyor ise bunun için bir izin bulunmuyor, yani böyle bir ayar yok. Ama yanlış biliyor da olabilirim. Bilgisi olan var ise destek verecektir ;)

Son düzenleme:
Yanlış bilmiyor ise bunun için bir izin bulunmuyor, yani böyle bir ayar yok. Ama yanlış biliyor, hatırlıyor da olabilirim. Bilgisi olan var ise destek verecektir ;)
Bir kaç yerde gördüm belirlenen gruplar haricinde kimse görmüyor. Kullanıcı adını değiştirerek gördüm.

üyelerin isim değiştirme olayını onaylı verirsen görmüyordu sanırım bi ara testler yapıyordum.. ayrıca ayarlar sekmesinden kullanıcılar orda gün belirtiyorsun ne kadar zamanda değişiklik görünsün diye onu 0 veya 1 yaparsan o işaret çıkmıyordu.. yani oluyor test yapmıştım oluyorda hangi ayarda nasıl oluyor onu şuan hatırlayamadım

1615447035143.png

kullanıcı adı değişiklik son sınır 0 yap orda kaybediyordu sanırım üyeler göremiyordu.. kusura bakma resimi kesemedim :D

Çözüm
Bir kullanıcı adı değiştirildiğinde, değişiklik kullanıcının profilinde gösterilir ve değişiklik bu seçeneğe göre artık "yeni" oluncaya kadar önceki kullanıcı adı görünür olur. Moderatörlerin tam kullanıcı adı değişiklik geçmişlerini görebileceğini unutmayın. Kullanıcılar kendi tam kullanıcı adı değişiklik geçmişini görebilirler. Kullanıcı adı değişikliklerinin herkese açık olarak görüntülenmesini devre dışı bırakmak için bunu 0 olarak ayarlayın.

Şu kısım sanırım deneyelim hocam

Merhaba konuyu açmış oluyorum kusura bakmayın, Kullanıcı değişikliğini veritabanından temizleyebilir miyiz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.