Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanıcı Adı Css Rengi Değişmiyor

• Konbuyu başlatan BLodxdxxxx
  • Başlangıç tarihi

BLodxdxxxx

Guest
Kullanıcı grubundan Kullanıcı adı rengini değiştirmek için kullanıcı adı css ye eklediğim hiç bir renk kodu olmuyor kodları ekliyorum mesela kırmızı yapacağım ama renk değişmiyor mesela örnek veriyorum bu kodu yapacağım ama renk değişmiyor sorunu hala çözemedim -

Kod:
font-weight: bolder;
color: #ff0000;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Normalde oluyordu renk değişiyordu forumu ilk açtığımda sonra ne olduysa default temayı sildim sonra böyle oldu xenforo 2 default tema atabilecek varsa atarsa iyi olur

Normalde oluyordu renk değişiyordu forumu ilk açtığımda sonra ne olduysa default temayı sildim sonra böyle oldu xenforo 2 default tema atabilecek varsa atarsa iyi olur
Default TEMA’yı kimseden istemene gerek yok ki.

Default temayı kendiniz oluşturabilirsiniz

Admincp/Görünüm ve Diller sekmesi altında temalarınız bölümüne tıklayın tema ekle butonuna tıklayın Başlık bölümüne temanızın ismi, açıklama bölümüne tema açıklaması, ana tema alanında ise partner yok olarak ayarladıktan sonra kaydet diyerek yeni temanın oluşmasını bekleyin.

Default TEMA’yı kimseden istemene gerek yok ki.

Default temayı kendiniz oluşturabilirsiniz

Admincp/Görünüm ve Diller sekmesi altında temalarınız bölümüne tıklayın tema ekle butonuna tıklayın Başlık bölümüne temanızın ismi, açıklama bölümüne tema açıklaması, ana tema alanında ise partner yok olarak ayarladıktan sonra kaydet diyerek yeni temanın oluşmasını bekleyin.
ve ya ben acaba tema ftp upload ederken renk kodlarını devre dışı bırakacak bir dosya mı yükledim bilmiyorum

sorun devam ediyor kullanıcı adı css kısmı çalışmıyor bir eklentiyle yapamaz mıyız

sorun devam ediyor kullanıcı adı css kısmı çalışmıyor bir eklentiyle yapamaz mıyız

Konuyu detaylı olkumadım,ancak şunu belirteyim,eğer kullanıcı ruplarından css kodu ekledi iseni ve çalışmıyor ise ilave olarak başka alandan bir kod eklemiş olabilirsiniz.
Defaul temanızda deneyin durumu,eğer default temanız yok ise yeni bir tema oluşturun ve onda deneyin bakalım gruplara eklediğiniz css okunacakmı...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.