Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanıcı Adı Çekme

RapidamenT

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar şöyle bir sorum olacak. 7180 buradaki kullanıcı adını php ile nasıl başka yere çekebilirim. Kodu nedir veya şöyle bir şey yapmak istiyorum mesela tablom var kullanıcılar diye. Kullanıcılar tablosunda nick ile forumdaki nick aynı olan kişi echo nick; ile nasıl yazdıra bilirim?

netr0n netr0n Hocam yardımcı olabilir misiniz? 2 gündür bununla uğraşıyorum. Veritabanında karakter diye tablo var onun içinde forumisim var. Forum isim ile xenforo kullanıcı adı aynı olunca işlem yapacağım. Bu bağlantıyı nasıl yapabilirim?

Smf de şu mantıkla yapıyordum.

Kod:
global $context, $settings, $options, $scripturl, $txt, $modSettings;
    include('baglan.php');

$id = g("islem");
    echo $id;

if($context['user']['is_admin'])
    {
        $onick = $context['user']['id'];
    $verial = mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT * FROM `sm_members` WHERE `id_member` = '$onick'"));
    $arpoint = $verial['arpoint'];

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.