Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kripto Para Servislerinin Anlık Görüntüsü Foruma Ekleme Nasıl Yapılır ?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
İlgili kategori ye tam sabit konuların üzerinde yani konu başlığının hemen altında duracak şekilde anlık online kripto para servislerini takip edebileceğimiz örnek görseldeki gibi nasıl yapabiliriz ?

Bu şekilde olacak aynen,

1608216913828.png

Tam kırmızıyla kare içine aldığım konu başlığının altında görünmesini sağlamak istiyorum :) Hangi şablon üzerinden ve hangi veri kodlarından faydalanabiliriz ?

1608217037628.png

Nasıl yapılır ? Kripto Para Servislerinin Anlık Görüntüsü Foruma Ekleme Nasıl Yapılır ?

İlgilendiğim kısım sadece kripto paralar olmalı ama iframe'de seo açısından hiç tavsiye edilen ve iyi birşey değil :) Kodlarla yapsak daha mantıklı olurdu :)

Bu şekilde iframe ile yaptım forumun altında gösterdim widget ile ama ben ilgili forum da forum başlığı altında göstermek istiyorum konu başında söylediğim gibi :)

Ekli dosyayı görüntüle 14323
ilgili forum alanında göstermek icin forum_view icine eklerken
HTML:
    <xf:if is="{$forum.node_id} === 18">
#doviz kodlari
</xf:if>

şeklinde eklersen sadece 18 id forumda gozukur id ogrenmek icinde ilgili kategoriye girip link son hanesini alabilirsin.
Şöyle bir durum var bunu anlık olarak çekmek için api veya iframe mantığı kullanman lazım api kullanamazsın çünki eklenti gerekir. İframe kullanarak çözümleyebilirsin.

Widget yönetici kullanarak html kodunu yapıştır konumu zaten oradan ayarlayabilirsiam
Örnek İframe kodu :: Sitene Kripto Para Verilerini ekle

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.