Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konuyu Öne Çıkar Yazısı Yok

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Haber

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
selamlar

illegal bir sitede öne çıkan konular eklentisini yükledim. üye grup izinlerini aşağıdaki gibi ayarladım. Lakin bir türlü herhangi bir konuyu öner çıkarmak istediğimde '" Konuyu Öner Çıkar" yazısı görünmüyor. en aşağıda izlediği videoya göre yaptım her şeyi

Adsız.png

Adsız2.png

YOUTUBE
https://www.youtube.com/watch?v=TBnHuckDI-A&feature=emb_logo

TEŞEKKÜRLER.

selamlar

illegal bir sitede öne çıkan konular eklentisini yükledim. üye grup izinlerini aşağıdaki gibi ayarladım. Lakin bir türlü herhangi bir konuyu öner çıkarmak istediğimde '" Konuyu Öner Çıkar" yazısı görünmüyor. en aşağıda izlediği videoya göre yaptım her şeyi

Ekli dosyayı görüntüle 13203

Ekli dosyayı görüntüle 13204

YOUTUBE
https://www.youtube.com/watch?v=TBnHuckDI-A&feature=emb_logo

TEŞEKKÜRLER.
kullanıcı grubu izinlenrinden kullanıcı grubunda göre ayarla

Orasında da tüm izinlere evet dedim. ayrıyeten kullanıcı izinleri var kişiye özel izinler. onlara da hepsine evet dedim.
ama yine de olmadı. konunun sağ üstünde halen "Konuyu Öner Çıkar" yok..

site tamamen gitti şuan bir eklenti yüzünden.
js -> xgentr sildim arkadaşlar yanlışlıkla. hata verdi site.

Eğer admin panele erişe biliyorsanız eklentiyi kaldırın ve verdiğimi kurun. Yok erişemiyorsanız eklenti dosyalarını FTP yükleyin tekrar.

öne çıkan konular eklentisini çoktan kaldırdım ama yine hata veriyor. dediğim gibi yanlışlıkla js -> xgentr dosyasını silmişim
config.php'den eklentileri pasife aldım. bunu yapıncada konular var ama cevaplar yok bu seferde.

eklentileri sıfırdan tekrar kurup config.php'i eski haline getiricem
başka bir öneriniz var mı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.