Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti Konuyu kimler görüntülüyor - User Activity by Xon - Türkçe 2.12.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Kurulumu yaptım ama bende göstermedi kullanıcı izinlerini de tümünü evet olarak güncelledim olmadı. Nerede hata yapmış olabilirim bilgisi olan var mı?

1. Olasılık tabloların bir süte sonra güncellemesi ve verilerin yansıması zaman alabilir.
2. Eklenti xenforo sürümünüz ile uyumlu olmayabilir, artık çalışmıyor olabilir. Eklentiyi güncelledim size güncelleyip deneyebilirsiniz.

1. Olasılık tabloların bir süte sonra güncellemesi ve verilerin yansıması zaman alabilir.
2. Eklenti xenforo sürümünüz ile uyumlu olmayabilir, artık çalışmıyor olabilir. Eklentiyi güncelledim size güncelleyip deneyebilirsiniz.
UserActivity-2.8.2 sürümünü kurdum çalıştı teşekkür ederim ilginiz için.

Merhaba botları gösteriyor mu mesela google bot?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.