Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu'ya tıkladığımda hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

destajarden

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Her konu'da değil ama bir kaç konu'ya tıkladığımda bu hata ile karşılaşıyorum. Çözümü hakkında yardımcı olurmusunuz ? Database'i onar dedim. Ama bir şey etki etmedi sorun kaynağı nedir nasıl düzeltebilirim ?
7673

Her konu'da değil ama bir kaç konu'ya tıkladığımda bu hata ile karşılaşıyorum. Çözümü hakkında yardımcı olurmusunuz ? Database'i onar dedim. Ama bir şey etki etmedi sorun kaynağı nedir nasıl düzeltebilirim ?
Ekli dosyayı görüntüle 7673
Bu sorunun 4 tane temel nedeni var
1- n.lled xenforo 2.0.1 sürümü ile alakalı
2 - tema sorunu, orijinal tema da bunu
yapmaz
3 - config PHP sürüm hatası
4 - eklentiler
Seninki 3ncü hata yani;
Admin panelini aç> şunu yaz
"forum_view" ardından çıkan sayfayı aç
Bu kodu bul.
Kod:
<xf:macro template="metadata_macros" name="canonical_url"
    arg-canonicalUrl="{{ link('canonical:forums', $forum, {'page': $page}) }}" />
Üstteki kodu bununla değiştir.
Kod:
    arg-canonicalUrl="{{ link('canonical:forums', $forum, $canonicalFilters + {'page': $page}) }}" />

Ben anlamadım dersen, İngilizce makale ve kaynak olaraktan;
Kaynak

Son düzenleme:
Bu sorunun 4 tane temel nedeni var
1- n.lled xenforo 2.0.1 sürümü ile alakalı
2 - tema sorunu, orijinal tema da bunu
yapmaz
3 - config PHP sürüm hatası
4 - eklentiler
Seninki 3ncü hata yani;
Admin panelini aç> şunu yaz
"forum_view" ardından çıkan sayfayı aç
Bu kodu bul.
Kod:
    arg-canonicalUrl="{{ link('canonical:forums', $forum, {'page': $page}) }}" />
Üstteki kodu bununla değiştir.
Kod:
    arg-canonicalUrl="{{ link('canonical:forums', $forum, $canonicalFilters + {'page': $page}) }}" />

Ben anlamadım dersen, İngilizce makale ve kaynak olaraktan;
Kaynak

Dediğiniz şekilde düzenleme yaptım fakat aynı hata devam etmekte.

7674

Dediğiniz şekilde düzenleme yaptım fakat aynı hata devam etmekte.

Ekli dosyayı görüntüle 7674
Birden fazla kod var hepsini değiştirin. Bu hata, yeni temanın 2.0 sürümü ile yaşadığı uyumsuzluktan dolayı ortaya çıkıyor..
Diğer yazdıklarımı da test edebilirsiniz, PHP sürümü, eklentileri devre dışı bırakma. Vs vs öncelikle kodu değiştirin.

Birden fazla kod var hepsini değiştirin. Bu hata, yeni temanın 2.0 sürümü ile yaşadığı uyumsuzluktan dolayı ortaya çıkıyor..
Diğer yazdıklarımı da test edebilirsiniz, PHP sürümü, eklentileri devre dışı bırakma. Vs vs öncelikle kodu değiştirin.

Aynı koddan baska goremedim nerede var acaba ?

Özelden girişlerinizi gönderirseniz soruna bakabilirim.. Birde özellikle hata aldığınız bir konu varsa onun linkini de gönderirsiniz.

Sorun çözülmüştür. Konunuz da misafir kullanıcıların yorumu var ise bu hatayı veriyordu bunun için kodlama da 2 koşul kullanıldı. Tekrar kontrollerinizi yaparsınız. Geçmiş olsun.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.