Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Konuya Resim Eklenmiyor

IExlusive

xFanatik
Kullanıcı
Arkadaşlar konuya bilgisayar dan tut sürükle yaparak resim eklediğimiz de resim eklenmiyor ekte ki linke tıklayın falan yazıyor bunun çözümü nedir ?

Ekli dosyayı görüntüle melosp3.png ve Ekli dosyayı görüntüle 6 şeklinde gözüküyor Ekli dosyayı görüntüle'ye tıkladığımız da resim sayfasına gönderiyor

Konu.PNG

Demo bir kullanıcı eklermisiniz kendim denemek istiyorum,şu an bir bikrim yok nedeni hakkında.

Tek sorununuz o değil, PHP versiyonunuz 7.2 çekermisiniz.

Screenshot_2020-05-01 Eklentiler Minecraft Türkiye Forumu - Yönetici kontrol paneli.png

Evet bugün konuya resim eklerken bende bu sorunla karşılaştım hatta şaşırdım her zaman konu içinde kopyala yapıştır yaparak eklediğimiz resimleri bugün göstermedi bu şekilde :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.