Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Konuları reklam olarak üste çıkarma

xenforo2_reklam_posizyonlari_konu_listesi-png.9038

Sanırım şeyi diyorsunuz sabit konu altı reklam alanı ama ben onu demiyorum konuları sabit konu tarzında reklam olarak üste çıkarma.

O sistemde yapılan şey anladığım kadarıyla r10da Sabit konuların hemen altında duyuru olarak açılan konuları da sabitlemişler. Buda Sponsor reklam gibi bi görünüm sağlamış.

Burda yapılacak tek şey. Sabit konular altında açılan konuların başına duyuru ikonu koyup - SABİT KONULARIN altında bu DUYURU konularını da sabitlemek. :)

Burada vardı aylar önce konusunu açmıştım :) Yanlız eTiKeT™ eTiKeT™ hocam müsait bi zamanda bu ads olarak sunduğun eklentinin içine bu tarz özellikleri getirsen süper olur :)

Hem kullanım bakımından felan daha basit olur. Kodlarla vs veya kategori ID nosuyla uğraşmayız. :)

Bu arada eklenti çalışmıyor biraz önce bende dedim :) Acaba dosya yolunu mu farklı vermek gerekiyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.