Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Konuları Birleştir

Xuhan

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

buradaki konuyu incelerken farkettim bizde aşağıda böyle bir moderasyon seçeneği çıkmıyor :)
12412.png

Nasıl yapılır ? Konuları Birleştir

Bana verdiğiniz kullanıcı adı ile mi giriş yapıyorsunuz, ayrıca eğer konu seçimi yapa biliyorsanız yetkiler ile alakalı bir durum değildir bu. Default temanızda denermisiniz onda durum nedir?
Bende bir sorun yok görüyor kullana biliyorum sitenizde.

Ek olarak tarayıcını ne bilmiyorum ama farklı tarayıcılarda da deneye bilirsiniz.
En yakın olasılıklar;
1. Yetkiniz ile ilgili sıkıntılar.
2. Şablon hataları, default temanızda deneyin birde.

En yakın olasılıklar;
1. Yetkiniz ile ilgili sıkıntılar.
2. Şablon hataları, default temanızda deneyin birde.
Klasik admin yetkisi var ve 2doğrulamalı giriş izni hariç hepsi "evet" seçili
default temada da denedim hocam değişiklik yok maalesef

Admin kontrol paneli >> Gruplar ve izinler >> Yöneticiler >> Alanında yönetici olarak görünüyormusunuz ve bu alandaki izinlerinizide kontrol ediniz. Süper yönetici olarak seçilmiş olmalısınız.

Admin kontrol paneli >> Gruplar ve izinler >> Yöneticiler >> Alanında yönetici olarak görünüyormusunuz ve bu alandaki izinlerinizide kontrol ediniz. Süper yönetici olarak seçilmiş olmalısınız.

orada ki bölümde tam söylediğiniz gibi

super yönetici.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
xf sürümü ile ilgisi varmıdır acaba? yenı farkediyorum bu özelliği.

Ola bilir ama arkadaşın sürümünün o kadar eski olduğunu düşünmüyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.