Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Konulara filtre ile sonuçlandırma eklentisi

lideron

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba;

Vbulletin altyapısını kullanan bir forum sitesini gezerken fark ettim, Version 4.2.5 sürümü kullanılıyor. Burada ekteki görselden de görebildiğiniz gibi herhangi bir kategoriye giriş yaptığınızda oradaki açılan konuları alfabetik olarak sıralayabiliyoruz. Xenforo da böyle bir eklenti mevcut mudur ?.
Biraz araştırdım fakat bulamadım daha önceden böyle bir konuyu okuyan yada arşivine ekleyen bir arkadaşım var ise benimle paylaşırsa çok memnun olurum. Yoksa da böyle bir eklenti yapılabilir mi ?
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür edererim.

alfabe.png

Birde şu eklenti var fakat xf. com silinmiş : Alphabetical Pagination (ABP2)

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam merhaba;

bunu görmüştüm fakat şarkı sözü sitesi benzeri bir şey yapmayı düşünüyorum onun için alfabetik sıralama daha iyi olur düşünmüştüm ama böyle bir şey yok sanırsam
paylaştığınız eklenti içinde çok teşekkür ederim

Bu eklenti Alphabetical Pagination (ABP2) alfebetik liste yapıyor. Google aratın düşer bir yerden. Eklenti offical siteden kaldırılmış.

Alphabetical Pagination (ABP2) lokale kurmuştum bi aralar güzel bir eklentiydi. Neden kaldırıldı acaba?

7181

Alphabetical Pagination (ABP2) arattığımda resmi sitesinde kaldırılmış görünüyor arşivinizde varsa ve paylaşırsanız sevinirim hocam sağolun şimdiden başka sitelerden indirmek pek istemiyorum güvenlik açığı olabilir diye.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.