Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu ve mesajı taşımak, konunun(mesajın) yeri, tarihi sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

baykalbul

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Selam. Bence kendine göre önemli bir konu. Arama yaptım ve bulamadım. Şimdi diyelim forumumuzda biri konu açtı ama konuyu beğenmedik veya eksik bulduk ve yeni açtığımız, açılan konuya taşımaya karar verdik. Yeni konu açtık ve alta da diğer mesajı taşımak istiyoruz. Url bağlantısına tıkladık ve yeni açtığımız konunun linkini girdik. Konu taşınıyor ama en başa gelmiyor daha doğrusu konu sadece forum altı falan olarak taşınıyor başka foruma veya kategoriye ama konudaki mesajları Existing Thread'e tıklayarak taşıyabiliyoruz buraya url linki verip yukarıda dediğim gibi. Sorun mesaj tarihine göre sıralanması. Ben benim açtığım konuda ilk mesajın benim yazdığım mesaj olmasını istiyorum.

İyi günler arkadaşlar..

Varsayılan sistemde bunu yapma olanağınız yok ne yazık ki. Ancak bir eklenti kodlanır ise olabilir böyle bir uygulama ki hali hazırda bu tarz bir eklenti görmedim ben şimdiye kadar..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.