Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Konu sayısı

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

DHandsome

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.iptvkalite.com
Arkadaşlar merhabalar, üyelerin kaç konu açtığını nasıl gösterebilirim? Araştırdım ama bulamadım bir türlü bilgisi olan var mı acaba?

Güncel Konu sayısı

Bu eklenti işinizi görür.

Bilmem bende sorun çıkardı geliştiriciye yazdım müsait olduğum zaman düzelticem dedi abi
Bu sorunun eklenti ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Sorun (yani aslında sorun değil) sayaçların anında değil belli zaman aralığında güncellenmesi. Sayaç güncellenene kadar konu silinse bile rakam değişmiyor.

Lokalde test ettim elenti ile ve eklentisiz durum değişmiyor. Admin cp >> Yeniden oluştur >> Forumları yeniden oluştur yapınca sayaçlar güncelleniyor.

Hocam eklentiyi kurdum fakat herkezin konu sayısında 0 olarak gözüküyor. Ek bir ayar mı yapmam gerekiyor? 0'a basında o kullanıcı kaç konu açmış görebiliyorum ama kartında göstermiyor?
hocam bu eklenti kurduktan sonra devreye girer şimdiden sonraki konuları sayar yani

Bu sorunun eklenti ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Sorun (yani aslında sorun değil) sayaçların anında değil belli zaman aralığında güncellenmesi. Sayaç güncellenene kadar konu silinse bile rakam değişmiyor.

Lokalde test ettim elenti ile ve eklentisiz durum değişmiyor. Admin cp >> Yeniden oluştur >> Forumları yeniden oluştur yapınca sayaçlar güncelleniyor.

Hocam peki benim sorunum cevabını biliyor musunuz? Eklentiyi kurdum fakat herkesin konu sayısı "0" olarak gözüküyor ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.