Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Konu sahibini belirginleştirme

ozkancelik

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,
Açılan konuya yorum geldiğinde ve bu yoruma konu sahibi cevap yazdığında konu sahibinin cevap verdiği belli olması için konu sahibi yazısı nasıl yazılır?
1645454126511.png

Nasıl yapılır ? Konu sahibini belirginleştirme

Kullandığınız temadan kodun nasıl göründüğünü bir resmini eklerseniz çok seviniriz...
Nereye eklememizi tavsiye edersiniz? Message Macros şablonunda
6-1.png

Arkadaşlar örneğin bu şekilde ekledim;

ASL YAZİLİM - Demo Site adresinden ASL Modern Premium Theme temasını seçerseniz canlı görebilirsiniz.

$extras.custom_fields bloğundan sonra ekleme yapmışım fakat css ile özelleştirdiğimi tekrar tekrar belirtmek isterim buyrun s.s ile göstereyim eklediğim kısmı.

resim_2022-02-21_204823.png

HTML:
    <xf:if is="property('xenturk_thread_start') == 'xturkthreadstart'">

bu kısıma siz takılmayın bu kısım tema ayarlarından müşterinin kapatıp açılabilmesini sağlayan kısım.
Kod bu özelleştirmek sana kalmış temalarımda kullanıyorum gayet işlevsel ;)

HTML:
<xf:if is="{$__globals.thread} AND {$__globals.thread.user_id} == {$user.user_id}"> <div> Konu Sahibi </div> </xf:if>

HTML:
<xf:if is="{$__globals.thread} AND {$__globals.thread.user_id} == {$user.user_id}"> <div> Konu Sahibi </div> </xf:if>
Bunu tam olarak nereye yakıştırıyoruz .

HTML:

HTML:
Kullandığınız temadan kodun nasıl göründüğünü bir resmini eklerseniz çok seviniriz...

6-1.png

Arkadaşlar örneğin bu şekilde ekledim;

ASL YAZİLİM - Demo Site adresinden ASL Modern Premium Theme temasını seçerseniz canlı görebilirsiniz.

$extras.custom_fields bloğundan sonra ekleme yapmışım fakat css ile özelleştirdiğimi tekrar tekrar belirtmek isterim buyrun s.s ile göstereyim eklediğim kısmı.

resim_2022-02-21_204823.png

HTML:
    <xf:if is="property('xenturk_thread_start') == 'xturkthreadstart'">

bu kısıma siz takılmayın bu kısım tema ayarlarından müşterinin kapatıp açılabilmesini sağlayan kısım.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.