Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu Önekler ve Kaynak Önekleri

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

Sitemde forumlar içinde konu öneklerini belirli bir kategoride kullanıyorum ve farklı bir kategori kullanımı olsa ondada kullanacağım. Xenforo Kaynaklar eklentisini satın aldım. Buradaki kaynak önekleri ile deneme yaptım fakat kullanım mantığı farklı görünüyor.
Benim öğrenmek istediğim bu konu önekleri alanını ikinci farklı bir kategori için kullanabilirmiyim. Konu önekleri üyelere aradıkları veriye en kolay yoldan ulaşmalarını sağladığı için kullanıcı dostu bir uygulama.

Mantık aynı admin cp den Resource - Resource prefixes girerek oluşturmuş olduğunuz ön ekinde kullana bilecek kullanıcıları ve kategorileri seçebilirsiniz.
Screenshot (3).png

Mantık aynı admin cp den Resource - Resource prefixes girerek oluşturmuş olduğunuz ön ekinde kullana bilecek kullanıcıları ve kategorileri seçebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 11134

huseynalieff denedim ama benim istediğim alanı ilave etmeme olanak sağlamıyor. Şöyle anlatayım. Bu alanda filmleri BluRay DVD VCD vs. gibi kategorilere ayırdım. Hangisini tıklarsan sadece o kayıttakileri getiriyor; yani sorunsuz çalışıyor. Bu alanı Aksiyon , Komedi , Drama gibi kategorilere ayırdığımdada sorunsuz çalışıyor fakat ikisini aynı alanda kullanamıyorum birini seçmek zorundayım. Anlıyacağın bu önek'den bir taneye daha ihtiyaç duyuyorum.

Demek istediğiniz üstte atmış olduğum resimde kategorilerde sadece 1 tanemi seçiliyor?

Hayır benim yeni konu açtığım alanda gözükmüyor. Kanımca farklı alana hitap ediyor.

Resimde gösterdiğim görünmesini istediğiniz kategorileri ctrl basaraq maus ile seçin daha sonra kaydet dediğinizde istediğiniz kategorilerde gözükecektir. Bu ön ekleri sadece 1 konuya ait değil yani o konuda ön ekini kullansanız yenisiniz açmalısınız.

Evet içeriği çok ve detaylı ama yeni konu açtığımda kulanım alanıma gelmiyor. Neyse seni fazla yormayayım sağolasın zamanını aldım. Yardımların için çok teşekkürler.

Estağfurulah tabikide öyle birşey yok, sizin probleminiz var ve yazmışsınızsa elimden geldiği kadar yardımcı olucam size normalde dediğim işlemleri yaptığınızda sıkıntısız o konuda her konu açtığınızda ön ekin gelmesi lazım. Sitenizin adresini atarmısınız lütfen

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.