Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Konu önek - Sekme sorunu

MaxGame

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, önek oluşturdum vBullettin 'de Sabit Konu oluşturduğun zaman sekme de Sabit Konu yazmıyordu. Burada sekme de başlık kısmında Sabit Konu, Çözüldü filan yazıyor sekme de sadece konu başlığını nasıl gösterebilirim?

Konu : çözüldü.png
Sekme : sekme.png
netr0n netr0n @eTiKeT™ @huseynalieff

vBulletin, xenforo fark etmiyor bir işlem yapmanız gerekiyor bunun için

konu listesi alanından seçin

sec.png

seçtikten sonra aşağıdaki işlemler paneli açılacak

islemyap.jpg

Öneki uygula alanına tıklayın

onekyok.jpg

daha sonra önek yok diyeceksiniz. Bu kadar basit.

Yanlış anladınız efendim Konuda Önek bulunacak örneğin; Sabit Konu ama sekme kısmında Sabit Konu yazmaması gerekiyor.
Konu başlığı : XenForo.gen.tr girdim mesela buna sabit konu öneki ekledim. Tarayıcının sekme kısmında Sabit Konu - XenForo.gen.tr yazıyor.
Ben tarayıcı sekme başlığında Sabit Konu'nun yazmasını istemiyorum sadece XenForo.gen.tr yazmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
netr0n netr0n

thread_view sablonunu acin;
HTML:
<xf:title page="{$page}">{{ prefix('thread', $thread, 'escaped') }}{$thread.title}</xf:title>
bunu
HTML:
<xf:title page="{$page}">{$thread.title}</xf:title>
bu sekilde yapip dener misin

thread_view sablonunu acin;
HTML:
<xf:title page="{$page}">{{ prefix('thread', $thread, 'escaped') }}{$thread.title}</xf:title>
bunu
HTML:
<xf:title page="{$page}">{$thread.title}</xf:title>
bu sekilde yapip dener misin
Muhteşemsin düzeldi, başka bir kısımı etkilemez ama değil mi?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.