Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Konu önek başlıkları yazdığım gibi olmuyor

samet4747

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.seasermedia.net
Merhaba konu önekleri oluştururken "başlık kısmına" yazdığım kelime farklı bir, kelime olarak geliyor. Sorunumu görseller ile anlatıyorum:
1647709647853.png

Kaydedip öneklere gelince:
"Deneme" yerine soru olarak geldi
1647709697369.png
Bu durumu nasıl çözebiliriz?

Son düzenleme:
Şunu anlatmaya çalışıyorum. Orada önek üzerinde gördüğünüz isimler önek sınıf isimleridir. Yani css için geçerlidir. Sizin öneke verdiğiniz isim ile sınıf ismi aynı olmak zorunda değil. Paylaştığım resme bakarsanız anlayacaksınız.

Eklentinin önekleri gelmesi için altta gördüğünüz sınıfların ismi seçilmez o zaman?
Burada da öyle yazıyor:
Ekli dosyayı görüntüle 19529
Sorunu diğer css sınıfı olmadan sadece başlık ile yayınlayarak çözdüm fakat önek grubu eklerde bu sorun oluşuyor.
Örneğin önek grubuna, "donanım" adını veriyorum fakat farklı bir kategori ismi ile oluşuyor.

Sorunu diğer css sınıfı olmadan sadece başlık ile yayınlayarak çözdüm fakat önek grubu eklerde bu sorun oluşuyor.
Örneğin önek grubuna, "donanım" adını veriyorum fakat farklı bir kategori ismi ile oluşuyor.

Önek sınıf isimleri Türkçe karakter içeremez.

onekDonanim
onekTasarim
onekDuyuru

şeklinde oluşturun ki sorun olmasın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.