Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu oluşturma , yanıtlama sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Fetih Tim

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Konu oluştururken ya da konuya cevap verirken bu kısım -
Ekran Görüntüsü - 2022-02-16 22-53-10.png
- çıkmıyor. Açılan konu veya yazılan cevaplar da düzenlenmiyor.

1645041381097.png

Çözüldü Konu oluşturma , yanıtlama sorunu

Eklentiye ne yazık ki artık destek verilmiyor, eklentiyi kaldırdıktan sonra şu işlemi tam anlatıldığı gibi uygularmısınız.
default temanızı kontrol edin. bbcode eklentisi varsa pasif edin.

Bu sorunu normalde ya editor bb code eklentisi yapıyor ya da mod security.

Siteyi tekrar kurdum sorun düzeldi fakat bir BBCode eklentisi kurduğumda tekrar aynı sorunla karşılaştım , eklentiyi kaldırdım fakat sorun devam ediyor. BBCode hide eklentisini kurmayı denedim bir çıktı aldım ,
[B]ErrorException : [E_WARNING] src/addons/XenConcept/HideBBCode/Repository/Editor.php'de 69.[/B] satırda geçersiz dize ofseti 'düğmeleri' [LIST=1] [*][B]69. [/B]satırda [B]src/addons/XenConcept/HideBBCode/Repository/Editor.php [/B]içinde [B]XF::handlePhpError()[/B] [*][B]XenConcept\HideBBCode\Repository\Editor->addDeleteHideDropdownInToolbarConfig() [/B]src [B]/addons/XenConcept/HideBBCode/Setup.php içinde 33. [/B]satırda [*][B]src/XF/AddOn/StepRunnerInstallTrait.php [/B]içinde [B]62. [/B]satırda [B]XenConcept\HideBBCode\Setup->installStep2()[/B] [*][B]29. [/B]satırda [B]src/XF/AddOn/StepRunnerInstallTrait.php [/B]içinde [B]XenConcept\HideBBCode\Setup->installStepRunner()[/B] [*][B]419 [/B]satırında [B]src/XF/Admin/Controller/AddOn.php [/B]içinde [B]XenConcept\HideBBCode\Setup->install()[/B] [*][B]352. [/B]satırda [B]src/XF/Mvc/Dispatcher.php [/B]içinde [B]XF\Admin\Controller\AddOn->actionInstall()[/B] [*][B]259. [/B]satırda [B]src/XF/Mvc/Dispatcher.php [/B]içinde [B]XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass()[/B] [*][B]115. [/B]satırda [B]src/XF/Mvc/Dispatcher.php [/B]içinde [B]XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch()[/B] [*][B]57. [/B]satırda [B]src/XF/Mvc/Dispatcher.php [/B]içinde [B]XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop()[/B] [*][B]2351 [/B]satırında [B]src/XF/App.php [/B]içinde [B]XF\Mvc\Dispatcher->run()[/B] [*][B]517 [/B]satırında [B]src/XF.php [/B]içinde [B]XF\App->run()[/B] [*][B]XF::runApp( [/B]) [B]admin.php'de 13. [/B]satırda [/LIST]

Eklentiye ne yazık ki artık destek verilmiyor, eklentiyi kaldırdıktan sonra şu işlemi tam anlatıldığı gibi uygularmısınız.

Çözüm
Teşekkür ederim sorun çözüldü

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.