Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Konu içinde Üst kategoriler Menü Sorunu ?

hsn_krkc

Yeni kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar. Aranızda yeniyim bir sorunum var ve bi türlü yapamadım yardımcı olursanız sevinirim. Resimde gördüğünüz gibi konu içinde üst kategorileri göstermek istiyorum ama yapamadim. Her seferinde geri tuşu ile dönmek zorunda kalıyorum :) Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-23-18-39-38-994_com.vivaldi.browser-edit.jpg
    Screenshot_2023-08-23-18-39-38-994_com.vivaldi.browser-edit.jpg
    93.2 KB · Görüntüleme: 55

Nasıl yapılır ? Konu içinde Üst kategoriler Menü Sorunu ?

Bu görsel temaya özel bir görsel, ancak eklenti olarak bu görseli yakalayabileceğiniz eklentiler bulunuyor.

Mesela şu eklenti ile;

Bunun dışında yanlış anlamadı isem bu alan size hiç yok gibi bir izlenime kapıldım. Fakat bu görselde olmasa da xenforo yapısında zaten bulunan bir özelliktir bu. Aşağıdaki görselden daha net göre bilirsiniz.

xenforo2-brem.png
Bu görsel temaya özel bir görsel, ancak eklenti olarak bu görseli yakalayabileceğiniz eklentiler bulunuyor.

Mesela şu eklenti ile;

Bunun dışında yanlış anlamadı isem bu alan size hiç yok gibi bir izlenime kapıldım. Fakat bu görselde olmasa da xenforo yapısında zaten bulunan bir özelliktir bu. Aşağıdaki görselden daha net göre bilirsiniz.

xenforo2-brem.png

Çözüm

Mesela şu eklenti ile;

Ekli dosyayı görüntüle 24046

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.