Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu içi title düzeltme nasıl yapılır?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ibocum

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

xenForo 2 kullanıyorum. Örnek olarak "Deneme bir konu" diye konu açıyorum. Sekmede "Deneme bir konu | Forum - Site Adı" çıkıyor fakat benim istediğim "Deneme bir konu - Site Adı" bunu nasıl yapabilirim?

Deneme bir konu | Forum - Site adı
Deneme bir konu - Site adı

teşekkürler,
iyi forumlar.

Merhabalar,

xenForo 2 kullanıyorum. Örnek olarak "Deneme bir konu" diye konu açıyorum. Sekmede "Deneme bir konu | Forum - Site Adı" çıkıyor fakat benim istediğim "Deneme bir konu - Site Adı" bunu nasıl yapabilirim?

Deneme bir konu | Forum - Site adı

Deneme bir konu - Site adı

teşekkürler,
iyi forumlar.

Görünüm ve diller > Şablonlar > thread_view şablonun içerisine giriniz. ve aşağıda verdiğim koduları şablonlar kısmında siliniz.

Kod:
<xf:title page="{$page}">{$thread.title}</xf:title>
<xf:h1>{{ prefix('thread', $thread) }}{$thread.title}</xf:h1>

Sildikten sonra

Kod:
<xf:title page="">{$thread.title}</xf:title>
eklemeniz yeterlidir.

Görünüm ve diller > Şablonlar > thread_view şablonun içerisine giriniz. ve aşağıda verdiğim koduları şablonlar kısmında siliniz.

Kod:
<xf:title page="{$page}">{$thread.title}</xf:title>
<xf:h1>{{ prefix('thread', $thread) }}{$thread.title}</xf:h1>

Sildikten sonra

Kod:
<xf:title page="">{$thread.title}</xf:title>
eklemeniz yeterlidir.
Çalışmadı hocam :)

Anlamadım daha net bir açıkalama yada demo bir görüntü lütfen.

eTiKeT™ eTiKeT™

Halletim, PAGE_CONTAINER > Ardından burayı düzenledim ve forum anasayfası forum titlesi kullanırken konu ve diğer sayfalarda istediğim gibi oldu :)

PHP:
<xf:set var="$title"><xf:title formatter="%s - Site Adı" fallback="{$xf.options.boardTitle}" /></xf:set>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.