Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

KONU AÇMA LİMİTLENDİRİLMESİ

Otocenter1

Kullanıcı
Kullanıcı
Hayırlı geceler sevgili xenforo ailesi;
Foruma yeni kayıt olan bir üyenin konu açmasını , yani bir üyenin konu açabilmesi için en az 40 50 mesaj sayısına sahip olması ve ankete katılabilmesi için 40 50 mesajı olmasını nereden ve nasıl ayarlayabiliriz konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi şimdiden zaman ayırıp yardımcı olan herkese teşekkür ederim ?

Merhabalar, bunu üye grubu oluşturup ve her üye grubuna izinler tanımladıktan sonra terfi sistemini kullanarak çözebilirsiniz.

Terfi sistemi kullanımı için : Video - XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır? anlatımına bakabilirsiniz.

Forum grup izinlerini de kısıtlamak istediğiniz grubun Kullanıcı grubu izinleri alanına gelerek Forum izinleri kısmından Yeni konu açabilir mi? hayır Anketlere oy verebilir mi hayır demeniz yeterli. Bir üst grubun izinlerinde de bu izinler evet olarak seçili olacak, video'daki anlatıma bakarsanız kriter alanından belirttiğiniz mesaj sayısına ulaşacağı için o izinlerinden otomatik olarak tanımlı hale geldiğini görebilirsiniz.

Merhabalar, bunu üye grubu oluşturup ve her üye grubuna izinler tanımladıktan sonra terfi sistemini kullanarak çözebilirsiniz.

Terfi sistemi kullanımı için : Video - XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır? anlatımına bakabilirsiniz.

Forum grup izinlerini de kısıtlamak istediğiniz grubun Kullanıcı grubu izinleri alanına gelerek Forum izinleri kısmından Yeni konu açabilir mi? hayır Anketlere oy verebilir mi hayır demeniz yeterli. Bir üst grubun izinlerinde de bu izinler evet olarak seçili olacak, video'daki anlatıma bakarsanız kriter alanından belirttiğiniz mesaj sayısına ulaşacağı için o izinlerinden otomatik olarak tanımlı hale geldiğini görebilirsiniz.
Sizinde belirtmiş oldugunuz kısımda kalmıstım detaylı şekilde harika bir video olmus elinize emeğinize sağlık çok teşekkürler ederim ??? 29.000 üyemiz oldugu için güncelleme kısmı biraz zaman alır işimi garantiye alıp gece saatlerinde yapsam daha iyi olacak tekrardan çok teşekkürler emeğinize sağlık

netr0n netr0n yükesk müsadeniz ile bir soru daha sormak istiyorum sitemiz son zamanlarda ciddi bir saldırı altında ve bundan kaynaklı hasarlı dosyalarımız bulunmakta örneğin mesajıma like attıgınızda bana bildiri geliyor fakt bildiriye tıklanmıyor bu sorunu nasıl düzenleyebilirim

netr0n netr0n yükesk müsadeniz ile bir soru daha sormak istiyorum sitemiz son zamanlarda ciddi bir saldırı altında ve bundan kaynaklı hasarlı dosyalarımız bulunmakta örneğin mesajıma like attıgınızda bana bildiri geliyor fakt bildiriye tıklanmıyor bu sorunu nasıl düzenleyebilirim

Dil dosyasından kaynaklı bir durumdu diye hatırlıyorum. Sürümünüze uygun bir dil dosyası indirip, kullanmış olduğunuz dil dosyasının üzerine yazdırarak dener misiniz?

Selamlar videoda yapılan herşeyi tek tek yaptım

Gol Üye adı altında kullanıcı grubu ekledim , Terfi Alanında da gol üye açtım ve alttanda gol üyeyi seçtim , terfi uygulamadan mesaj sayısını 50 yaptım. Üye grubunun görünüm önceliğini 1 yaptım gold üyenınkını 11 yaptım diğerlerini 500 600 800 900 1000 2000 yaptım.
Ranks sisteine izin vermiştim zaten. kullanıcı grubu tanıtılarını yeniden olustur dedim ama kontrol ettiğimde değişen hiçbirşey yok olmadı. Yetkileri kontrol ettim üyeler için yeni konu açamaz gold üyeler için açabilir yapmıstım. fakat 1 esaklı üyeler hala konu açabiliyor. affınıza sığınarak konu hakkında desteğğinizi rica edeceğim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.