Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Konu açamıyorum

kaandeniz0619

Kullanıcı
Kullanıcı
Hepinize merhabalar 1566833187812.png

hepinize merhabalar sitemde ne yaparasn yapıyım makale acamıyorum sitem saldırı yedi ondan sonra böyle olmaya başladı hesap açıyorumö yeni bi tane paylaşıyor konu ikinciyi gene paylaşmıyor..

veritabanına dokunmadan xenforo dosyasını tekrardan sıfırdan yüklesem config ayarlarını yapıp sorun düzelir mi yada ne gibi bir problem var

RumorRoom WordPress Portal/Magazin Teması - bakın bu elaman emek veriyor kafa yoruyor lisans girip satış yapıyor para kazanmak için
bugün buna yapılan yarın sana bana yapılacak. çıkmış burda mağdur rolleri oynuyor. çok bilgilisiniz ya kendi işinizi kendiniz çözün bakalım.

sitesindeki yöneticisine bakın functions.php yi çözerek kendini bir bok sanıyor.
netr0n netr0n artık gerisi sende..
Dipnot: iki satır komutu bir araya getiremeyenler klavye başında coder'lik taslıyorlar.

Son düzenleme:
RumorRoom WordPress Portal/Magazin Teması - bakın bu elaman emek veriyor kafa yoruyor lisans girip satış yapıyor para kazanmak için
bugün buna yapılan yarın sana bana yapılacak. çıkmış burda mağdur rolleri oynuyor. çok bilgilisiniz ya kendi işinizi kendiniz çözün bakalım.

sitesindeki yöneticisine bakın functions.php yi çözerek kendini bir bok sanıyor.
netr0n netr0n artık gerisi sende..
Dipnot: iki satır komutu bir araya getiremeyenler klavye başında coder'lik taslıyorlar.
Hocam bunların kendi crack yaptığından da şüphem var çok haklısınız gereği yapılsın..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.