Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kod hakkında bilgi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Ferid ceferli

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://nonserviam.info/forum
<?php

ignore_user_abort(true);

$dir = __DIR__;
require($dir . '/src/XF.php');

XF::start($dir);
$app = XF::setupApp('XF\Pub\App');

$output = ['more' => false];

$jobManager = $app->jobManager();

if ($jobManager->canRunJobs())
{
$maxRunTime = $app->config('jobMaxRunTime');

$onlyIds = $app->request()->filter('only_ids', 'array-uint');
if ($onlyIds)
{
$multiResult = $jobManager->runByIds($onlyIds, $maxRunTime);
if ($multiResult['remaining'])
{
$output['more'] = true;

/** @var \XF\Job\JobResult $jobResult */
$jobResult = $multiResult['result'];
if ($jobResult)
{
$output['status'] = $jobResult->statusMessage;
}

$output['ids'] = $multiResult['remaining'];
}
else
{
$output['moreAuto'] = $jobManager->queuePending(false);
}
}
else
{
$jobResult = $jobManager->runQueue(false, $maxRunTime);
if ($jobResult)
{
$output['more'] = $jobManager->queuePending(false);
}
}
}
else
{
$output['skipped'] = true;
}

header('Content-Type: application/json; charset=UTF-8');
header("Expires: Tue, 03 Jul 2001 06:00:00 GMT");
header("Last-Modified: " . gmdate("D, d M Y H:i:s") . " GMT");
header("Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, max-age=0");
header("Cache-Control: post-check=0, pre-check=0", false);
header("Pragma: no-cache");
echo json_encode($output);

Bu kod ne için kullaniliyor?

Bunun hatasını alıyorum

Çözüldü Kod hakkında bilgi

Arkadaşlar belki daha açıklayıcı olarak size bunu açıklaya bilir ben direk söylüycem... Teknik meknik yok bam bam bam null sürüm kullanıyorsunuz muhtemelen.. Kararlı sürüm yazılım hatası basıyor.. :D Bunu ortalama 10 günde bir alırsın silersin yine alırsın yani ayda en az 4 en fazla 8 kere bunu sunucu günlüğünde görürsün.. Lisanslı kullanan insanlar bu hatayla karşılaşmadığı için yardımcı olamaya bilir zaten yardımcı olacak birşey yok.. İlk bir kaç ay bende null kurulum yapmıştım ordan biliyorum ...

Bu hatanın nedeni bu sana sahte yükseltme linki atıyor sunucu günlüğün xf'nin içinde upgrade dosyalarından toke anahtarıyla oynamışlar.. oda null sürüm olması için zaten.. Onun bir çözümü yok zira bilgin olması lazım'ki o dosyayı deaktif...
Merhabalar,
İzlediğiniz yol doğru olan bir yol değil. Yapmanız gereken şey hatanın ne olduğunu bildirmeniz, ona göre yaşanan, bilinen bir sorun ise çözüm üretile bilir yada arana bilir.

Arkadaşlar belki daha açıklayıcı olarak size bunu açıklaya bilir ben direk söylüycem... Teknik meknik yok bam bam bam null sürüm kullanıyorsunuz muhtemelen.. Kararlı sürüm yazılım hatası basıyor.. :D Bunu ortalama 10 günde bir alırsın silersin yine alırsın yani ayda en az 4 en fazla 8 kere bunu sunucu günlüğünde görürsün.. Lisanslı kullanan insanlar bu hatayla karşılaşmadığı için yardımcı olamaya bilir zaten yardımcı olacak birşey yok.. İlk bir kaç ay bende null kurulum yapmıştım ordan biliyorum ...

Bu hatanın nedeni bu sana sahte yükseltme linki atıyor sunucu günlüğün xf'nin içinde upgrade dosyalarından toke anahtarıyla oynamışlar.. oda null sürüm olması için zaten.. Onun bir çözümü yok zira bilgin olması lazım'ki o dosyayı deaktif edesin..

1. olasılığı bu hatanın... Upgrade olarak yansır hata ama içerikleri değişe bilir yani kodlar ne diye sorduğun uyarılar değişe bilir ama hep upgrade diye basar o hatayı...

Diyelim'ki lisanslı kullanıyorsun bu hatayı alıyorsun almazsın ama diyelim'ki alıyorsun.. Yalnızca kararlı sürümü kontrol et seçimini yapıp sonra performans ayarlarından sunucu tetikleyiciyi tik'leyeceksin..

Çözüm
Teşekkürler bilgi için.
Ftp den dosyayı silirsem bir şey olurmu?
Burada o tür kurulumlara destek verilmiyor.. Ben genel bir bilgilendirme için yazdım' zaten bende teknik destek ekibin'de değilim sizin gibi sıradan bir üyeyim' birşey demek istemiyorum bu sorunuza .. İyi günler..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.