Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kırık linkleri otomatik olarak anasayfaya yönlendirmek

azil48

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Smf den xenforo ya geçiş yaptım. Google da yer alan eski sayfalardan gelenlere

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
İstenilen sayfa bulunamadı.

diye uyarı veriyor. Bunun yerine anasayfaya yönlendirme yapılamaz mı? Araştırdım bulamadım.

Eski linklerinizi yönlendirebilirsiniz. Geçiş sırasında oluşturduğunuz tabloya göre işlem yapabilirsiniz.

Buradaki konuya girin ve dosyayı indirip kurulumunu gerçekleştirin. Kullanım tekniği - vBulletin 4 ve 5 linklerinizi Xenforo 2 nasıl yönlendirirsiniz?

Daha sonra Adminpc >> Kurulumlar >> Xf Seçenekleri >> vBulletin import alanından oluşturduğunuz tabloyu seçip kayıt edin.

FTP içerisinde. .htaccess dosyasın açın aşağıdaki kodları en üst alana ekleyin siteismi.com yazar yere kendi sitenizi yazıp kayıt edin. Daha sonra googledan konularınaza ait linklere tıklayıp kontrol edin.

Kod:
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^topic=(\d+).*$
RewriteRule ^index\.php$ https://www.siteismi.com/threads/%1/? [R=302,L]

aynen uyguladım ama değişiklik olmadı. sanırım bu v bulletin için geçerli SMF de çalışmıyor.üstelik hataya sebep oluyor.

üstad uyarlama kısmına geçmeden önce xenforo admin panelinde 7-8 tane hata mesajı geliyor. belki de xf2 ye uyumlu değildir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.