Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.1 Eklenti [KD] Konu İstatistikleri 1.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Eğer sıkıntı devam ediyorsa yardımcı olabilirim
Yani güncelleme yaptım fotoğraftaki gibi oldu site giti kople kaldırdım yine olmadı mecburen XenForo dosyaları tekrar yazdırdım ve ana installda yeniden oluşturdum. Sorun biti. Ama Bu eklentiyi kullanmak isterdim. :(

Yani güncelleme yaptım fotoğraftaki gibi oldu site giti kople kaldırdım yine olmadı mecburen XenForo dosyaları tekrar yazdırdım ve ana installda yeniden oluşturdum. Sorun biti. Ama Bu eklentiyi kullanmak isterdim. :(
Temanızın thread_view şablon içeriğini atar mısınız düzenleyip gönderelim

Temanızın thread_view şablon içeriğini atar mısınız düzenleyip gönderelim

Sorun çözülmüştür

tamam.png

aynı sorunu yaşayan arkadaşlar şu işlemi yapsınlar

temanızınn thread_view şablonunu açın ve aşağıdaki kodu bulun

Kod:
</xf:description>

Altına aşağıdaki kodu ekleyin

Kod:
<xf:include template="kd_konuistatistikleri" />

Eklenti için çok teşekkürler

Test ettiğimde görüntüleme sayısı düşük olan konuları rakamsal olarak doğru şekilde gösteriyor fakat yüksek sayıda görüntülenmiş konuları k olarak değerlendirirsem NaN olarak gösteriyor

Bu sorunu çözebilirmiyiz ? sayaçları yeniden yapılandırdım fakat işe yaramadı

Eklenti için çok teşekkürler

Test ettiğimde görüntüleme sayısı düşük olan konuları rakamsal olarak doğru şekilde gösteriyor fakat yüksek sayıda görüntülenmiş konuları k olarak değerlendirirsem NaN olarak gösteriyor

Bu sorunu çözebilirmiyiz ? sayaçları yeniden yapılandırdım fakat işe yaramadı
Evet rakamsal değerler 1k üzerinde olunca hata veriyor eklentiye bir çok yeni özellik ve yeni güncelleme geldi tüm hatalar giderildi ancak yeni versiyon ücretli yayınlama kararı aldım. Satın almak isteyenler XenForo.com üzerinden bu akşam paylaşacağım oradan satın alabilirler.

Evet rakamsal değerler 1k üzerinde olunca hata veriyor eklentiye bir çok yeni özellik ve yeni güncelleme geldi tüm hatalar giderildi ancak yeni versiyon ücretli yayınlama kararı aldım. Satın almak isteyenler XenForo.com üzerinden bu akşam paylaşacağım oradan satın alabilirler.

Cevap için teşekkür ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.