Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kaynaklar (Dosyalar) İndirme Altına Reklam Eklemek

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sat679

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Kaynaklar (Dosyalar) İndirme Altına Reklam Eklemek
Kaynakların altına en uygun şekilde reklam kodunu nasıl ekleriz?
Ekte de resimde sunulduğu gibi ve/veya buna benzer bu resşmdekine en yakın şekilde, bu bölgeye reklam kodunu nasıl eklerim

Yardım ve anlayışınız için teşekkür ederim.

kaynak.JPG

Son düzenleme:
PAGE_CONTAINER şablonu içerisinde
Kod:
<div class="p-body-content">
altına reklam kodlarınızı eklerseniz o alanda da gösterim yapabilirsiniz.

Bu dediğiniz forumların üsütüne ekledi. Her tarafta görünüyor. Sadece kaynaklar bölümünde görünecek şekilde olması için ve yukarıdaki resmi de güncelledim Bakarsanız daha iyi görür ve anlarsınız...

Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.

Bu dediğiniz forumların üsütüne ekledi. Her tarafta görünüyor. Sadece kaynaklar bölümünde görünecek şekilde olması için ve yukarıdaki resmi de güncelledim Bakarsanız daha iyi görür ve anlarsınız...

Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.

Tamam yine dediğim alana ekleyin ama reklam kodlarınızı aşağıda kodların arasına gelecek şekilde ekleyin.

HTML:
<xf:if is="$template == 'xfrm_overview'">
    Sadece kaynak anasayfasında reklam kodları
</xf:if>

<xf:if is="$template == 'xfrm_resource_view'">
    Sadece kaynak içeriği görüntülerken reklam kodları
</xf:if>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.