Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kaynak Yöneticisi Yapılandırma

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Kaynak yöneticisinde bu alanları açamadım nasıl açacağız . Forum konusu açtım özel alandan ama linki vermeyi beceremedim. Link forum mu olacak
1641059827755.png

Nasıl yapılır ? Kaynak Yöneticisi Yapılandırma

Mantık şudur;
Bir RM kategorisinde konu açıldı ise xx forumunda oto olarak konu oluşturulur. Yani RM kategorisinde bulunan Otomatik konu oluşturulacak forum alanına bir forum belirlemelisiniz.
Screenshot 2022-01-03 at 18-36-09 Kategori düzenle XF 2 2 - Ürünler eklentileri XenForo Türkçe...png

İncelemeler sekmesi ise, eğer bir inceleme, değerlendirme yapılmadı ise görünmeyecektir.
Mantık şudur;
Bir RM kategorisinde konu açıldı ise xx forumunda oto olarak konu oluşturulur. Yani RM kategorisinde bulunan Otomatik konu oluşturulacak forum alanına bir forum belirlemelisiniz.
Screenshot 2022-01-03 at 18-36-09 Kategori düzenle XF 2 2 - Ürünler eklentileri XenForo Türkçe...png

İncelemeler sekmesi ise, eğer bir inceleme, değerlendirme yapılmadı ise görünmeyecektir.

Çözüm
Teşekkür ederim.
Evet bunu buldum ama bu konuya dönüş yapmayı unutmuşum. Hatta dip not 3-4 tane ekledikten sonra Otomatik konu oluşturulacak forum seçtim. Yeni açtıklarımda Forum konusu çıktı ama ilk yaptıklarımda çıkmadı bu nedenle ilk yaptıklarımı silip tekrar hazırladım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.