Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Duyuru Kaynak dosyayı indirmek için beğen butonu nasıl kullanırsınız ?

Videolu Anlatım

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Kaynak dosyayı indirmek için beğen butonu nasıl kullanırsınız ?
Forumumuzda kaynaklara ekli olan dosyayı indirebilmek için kaynağı beğenmelisiniz.​
Nasıl,nereyi beğeneceğiniz aşağıdaki resimde açıkca gösterilmiştir.​
hocam bişi sorucaktım 24 saatte 1 dosya indirmeye izin veriyor eklemem gerek 5-6 eklenti var forumu açmak için 1 hafta beklemek zorunda kalıcam bence 12 saate düşürün lütfen. Anlayışınız İçin Teşekkürler.

hocam bişi sorucaktım 24 saatte 1 dosya indirmeye izin veriyor eklemem gerek 5-6 eklenti var forumu açmak için 1 hafta beklemek zorunda kalıcam bence 12 saate düşürün lütfen. Anlayışınız İçin Teşekkürler.
Bu sorunu aşmak için profiliniz doğrulamalısınız :

Admin gene ben!! sana her türlü tepkiyi veriyorm ama senin dosyan benim ilk indirme dosyam olmasına karşın halâ inmemekte ısrar ediyor. Yorumumdan sonra birde video çekmişsin. Sorun sende değil, hele bende hiç hiç değil. Çünkü ben Türkiye'nin ilk SMF forum sitelerini kuran kişiyim. Acemi değilim, hem yönetici olarak hem user olarak işi bilincindeyim yani. Sen şu Çerezlerine bir bakım yap bence. yada bu XF forum yazılımda sıkıntı var. incelemediğim için sadece tahminlerimi sunuyorum. Lakin, sorun ne olduğu önemli değil DOSYALARIN İNMİYOR kardeşim.

Admin gene ben!! sana her türlü tepkiyi veriyorm ama senin dosyan benim ilk indirme dosyam olmasına karşın halâ inmemekte ısrar ediyor. Yorumumdan sonra birde video çekmişsin. Sorun sende değil, hele bende hiç hiç değil. Çünkü ben Türkiye'nin ilk SMF forum sitelerini kuran kişiyim. Acemi değilim, hem yönetici olarak hem user olarak işi bilincindeyim yani. Sen şu Çerezlerine bir bakım yap bence. yada bu XF forum yazılımda sıkıntı var. incelemediğim için sadece tahminlerimi sunuyorum. Lakin, sorun ne olduğu önemli değil DOSYALARIN İNMİYOR kardeşim.
Öncelikle olarak sizin SMF kurduğunuz yıllar ile şu zaman arasında ne yazık ki çok fark var, bende bu işe xenforo 2 ile başladım bilmelisiniz ;)

Neyse sorununuza gelecek olur isek, forumculuk artık eskisi gibi işlemiyor ne yazık ki. Sosyal alanlar bu alandaki işleyişi tümü ile değiştirmiş durumda. Bu nedenlede artık en azında biz kullanıcı seçimlerinde daha öz verili olmaya çalışıyoruz. Zaten içeriğimiz kısıtlı yani her kullanıcının bizim foumda işi olmaz. Bu kullanıcılarıda özenle seçmek istiyoruz, gereksiz kullanıcılar ile forum doldurmak, onlara destek vermek, onlara zaman ayırmak en son tercih edeceğim en son şeydir.
Bu neden ilede kullanıcıların kullanıcı adlarından mail asreslerine kadar denetledikten sonra forum kullanımına izin veriyoruz. Tabi bu yeterli değil daha verimli bir işleyiş için daha fazla doğrulama istiyoruz bu da SMS sistemi ile gerçekten bu forumda sabit bir kullanıcı olmalarını sağlamaktır.

Bunu için ise şu konuyu okursanız sizin şu an ki şartlarda yetkilerinizi, izinleri detaylı olarak göreceksiniz;

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.