Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Kayıt Olma Hatası

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ForumWinner

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
1621950928868.png

Tüm bilgileri doldurup 'kayıt ol' butonuna tıklıyorum fakat herhangi bir tepki gelmiyor, hiçbir değişiklik olmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Default temada böyle bir hata veriyor mu veriyorsa temada sıkıntı yok demektir.
Birde eklentileri devre dışı bırakıp kayıt olmayı dene. Eklenti kaynaklı olabilir.

Hocam bir kaç saat öncesine kadar hiçbir problem yoktu, eklentilerde veya ayarlarda hiçbir ekleme çıkarma yapılmadı fakat böyle bir hata vermeye başladı. 1621955196654.png Dosya sağlık kontrolü yaptığımda bu dosyada hata veriyor

HCaptcha.php dosyasını ftp de bulundugu dizine orjinalini atıp tekrarrdan dosya saglık kontrolu dene bakalım.

Denedim hocam fakat hem kayıt hatası hem de dosya sağlık kontrolünde ki hata devam ediyor.

HCaptcha Site key, Gizli anahtarlarında sorun olabilir. Doğru girdigine emin ol.

Yeni kullanıcı kayıt seçeneklerinde Yok seçenegini seçip kayıt olmayı dene.

Ekran görüntüsü 2021-05-25 184118.png

Bu alanı da denedim fakat yine bir değişiklik yok hocam. Stabil bir şekilde çalışırken hiçbir değişiklik olmadan bir anda çalışmayı durdurma sebebi ne olabilir?

Olası en büyük nedenlerden biride kullanılan eklentiler, tüm eklentilerinizi kapatarak deneyin derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.