Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kayıt Olan Kullanıcıların Onaylama Sistemi

samet1144

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Ben Forumuma Birisi Kayıt Olduğunda Kayıt Olan Kişi Onaylamadan Birşey Yapamamasını İstiyorum. Bunu Nasıl Yapabilirim ?

Gruplar ve izinler > Kullanici Gruplari > Unregistered/Unconfirmed grubu misafir ve hesap onayı bekleyen kullanıcıların izinlerini barındırır burdan izinleri değiştirebilirsin

admin.php?options/groups/usersAndRegistration/ adresini forum adresinizin yanına ekleyin.
  • "Enable email confirmation" seçeneğini işaretlerseniz kullanıcılar e-posta adreslerini onaylamadan forumda bir şey yapamaz. Yalnız bunu yapmadan önce forumunuz için bir e-posta hesabı oluşturun ve bu videodaki adımları uygulayın.
  • "Enable manual approval" seçeneğini işaretlerseniz moderatör onayı olmadan kullanıcılar hiçbir şey yapamaz.

ne dediğinizi ben anlamadım.

admin panele gir .. sağda yukarda ayar çarkı seçeneklere tıkla sekmelerden yeni kayıtlı üyelere gir .. tüm aklındaki sorular ayarlar orda karşına çıkacak

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.