Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kayıt ol Sayfasında değişiklik

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar ;

Kayıt ol sayfasında " kullanıcı adı " kısmını adı soy adı yapacağım dillerde arıyorum ama bulamadım bir türlü tam olarak nerede olduğunu bilen var mı ?

O alan phrase edilmiş alandır ve her yerde kullanılır. Direkt dil dosyasından değiştirdiğinizde forum içerisinde kullanıcı adı yazan tüm alanlar isim soyisim olarak değişir. Eğer sadece kayıt ol sayfasında yapacaksanız. register_macros şablonunu açın bunu bulun {{ phrase('user_name') }} bununla değiştirin label="İsim Soyisim" sonra kayıt edin.

Yok ben tüm alanları isim soyisim yapacağım diyorsanız. İşlem yapacağınız dil şablonu bu user_name

O alan phrase edilmiş alandır ve her yerde kullanılır. Direkt dil dosyasından değiştirdiğinizde forum içerisinde kullanıcı adı yazan tüm alanlar isim soyisim olarak değişir. Eğer sadece kayıt ol sayfasında yapacaksanız. register_macros şablonunu açın bunu bulun {{ phrase('user_name') }} bununla değiştirin label="İsim Soyisim" sonra kayıt edin.

Yok ben tüm alanları isim soyisim yapacağım diyorsanız. İşlem yapacağınız dil şablonu bu user_name
Hay çok yaşa hocam teşekkür ederim. Sadece o alan için arıyordum, tekrar teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.