Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kayıt Ol Sayfasına "Avatar Seç" Alanını Nasıl Eklerim?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

PlayStation Haber

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Araştırma yapmama rağmen istediğim eklentiyi bulamadım. Zamanında vbulletin'da kullanmıştım ve memnundum.

Demo bir görüntü hazırladım, ustaları davet ediyorum bu konuya :)

997.jpg

Devamı... tuşuna tıkladıktan sonra, tüm avatarların listesi küçük bir sayfa da açılacak ve kullanıcı istediğini seçecek.

Düzenleme: Arkadaşlar bu eklentiyi buldum sorunsuz çalışıyor. :)

Eklentiyi kurduktan sonra, XF Seçenekleri üzerinden [Xen-Soluce] Avatar Gallery sekmesini bulup gerekli ayarları yapın. Son olarak da, ftp üzerinden data/gallery_avatars klasörünü bulup içine avatar resimlerini ekleyin. Hepsi bu kadar.

Kaynak: Yasak olup olmadığını bilmediğim için link paylaşmadım.

Yöneticilerden Ricam: eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n (Adını yazmadığım ustalar alınmasın lütfen) Her ne kadar eklenti çalışsa da güvenli olup olmadığını bilemiyorum. Bu yüzden işin ustalarından test etmelerini rica ediyorum.

97846.PNG

Ekli dosyalar

• XenSoluce-AvatarGallery-2.1.4.zip
    21.3 KB · Görüntüleme: 18

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.